Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Ja by som potreboval reopku a aj na nu pojdem budem uz ako JAcko furt plastika nosa no uz nie tam kde som bol oprava urcite inde ,ale inak k mojmu ksichtu by sa nehodil velmi ziadny iný nos ako mam aj teraz doktor sa mozno zachoval tak ako mal aj ked by to mohlo byt bez hrbolceka ,ale ja som taký čudný ,ze k mojej tvári sa hodí len taký nos aký mam a ked je z hrbolcekom nech je asi to tak ma byt mam to v krvi asi ...

Michael86

Ano je to stale o nosoch v podstate a kto ta operoval prvý krát ?si známa v minulosti som cital tvoje prispevky a mam tušenie že ťa operovali v BB

janchili

...este je to tema o op nosu ? :-D no ja len ze som tu chodila pred 2 rokmi ked som sla na OP a o 20 dni idem na reopku..tak hadam to vyde ;-)
tak reku ze ci bol niekto na reopke a ako to dopadlo... ja sa modlim aby to vyslo a bol pokoj...

Michael86

Maya nieco som uz podnikol nejake kroky preto aby som sa zamestnal no intenzivne pracu nehladam čakám stale dufam ,ze sa mi ten nos este nejako napraví a budem mat vacsiu chut ist niekam pracovat ,lebo s krivým nosom to bude tazsie pre mna .

Maya_chic

Carie - jasne, tak nech sa dari, drzim palce, si odvazna :) a si aj nieco take vystudovala, comu sa venujes?

mozu sa tu davat linky na eshopy? asi nie co, by som sa mrkla, co mate :)

Michael86

Ja niesom umelec az zle to vyznie ked sa na to pozeram bllee ani nic podobne ja som obycajný bežní človek len osud ma uz povodil kade tade

Carie

Pristroje pre zdravie a doplnky vyzivy. Je to vlastne mamin eshop, ona ho ma uz roky, ja sa o neho staram a tiez som cez neho zacala predavat nejake veci. Ten webdesign nerobim dlho, este sa ucim, je toho vela. Ale verim, ze sa potom uzivim aj tym, zatial to robim lacno. No proste, pretlkam sa ako sa da, kde to vynasa. Nevyhoda zivnosti je, ze nikdy neviem, co bude zajtra, ci sa mi bude tiez darit. Ale momentalne sa dari :) Chcem si spravit aj dalsie eshopy, je to vynosnejsie ako robit webdesign, aj menej rizikove. Co spravim, ked mi niekto nezaplati fakturu? Uz sa mi stalo. Ale ked predavam tovat, tam je to ovela jednoduchsie, dostane ho len ten, kto si zaplati.

Maya_chic

Carie - aj ja som si chcela na to zobrat od uradu prace príspevok, len potom sa mi zamiesali karty a nevzala som, ale nic nie je stratene a s cim mas e-shop?

Carie

Diki Maya :) No niekedy sa neda velmi vyberat, a to hlavne v tejto dobe. Treba robit to, co sa robit da a cim sa clovek uzivi. Ja robim grafiku a webdesign, ale toto nie je moja hlavna cinnost. Prevadzkujem hlavne eshop.