Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

janchili

Ahojte! takze ja som uz po korekcii u MUDr. Kovača. Som maximalne spokojna s priebehom starostlivostou ako aj vysledkom...:) po prvej operacii, kde ma zbavili mojho kriveho orlieho nosa to bolo sice ooovela lepsie, akurat ze sa mi hojenim jemne "vybocil" nos v spicke... a to sa stava, kedze nos nie je drevo na vyrezavanie ale zive tkaniva ktore rozne reaguju... Napriek tomu, som bola presvedcena ze reopka bude OK... a nastastie to vyslo :-) Verila som, lebo poznam dost ludi ktori boli u Dr. Kovača a su maximalne spokojni...

A este nieco...vsimam si, ze vacsinou na net pisu len MegaNespokojni ludia plny hnevu a afektu a potom sa clovek casto tazko dostava k relevantnym informaciam..
...prepac Michael24, ale napr. Ty...
.. vies, ludia co sem chodia, chodia po rady, skusenosti a Ty nehovoris o nicom inom iba o sebe a svojom hneve... a chapem ze mozno Ti operacia nevysla a je mi to luto, ale stava sa... a kazdy lekar ak je ferovy Ti povie ze nie vzdy je vysledok 100% a ze iste percento nezdaru tu je... a nie vzdy za to moze lekar... mozno by si si mal nastudovat aj nieco odborne ak chces kritizovat... a ako anonymny XY sa najlepsie kritizuje, ze?
Tak ja len tak, ze ak by cital tieto riadky aj niekto iny ako zurvalci ktorym nieco nevyslo, tak aby mali aj iny pohlad na vec k dispozicii.. a radim pozriet aj ine diskusie na tuto temu a urobit si vlastny obraz...

A na zaver: ak mate komplexy z nosa tak rozhodne do toho chodte.. ale vyberte si dobreho lekara, ktory vam nielen urobi krajsi nos ale zachova aj funkcnost... Podla mna aj vacsiny co poznam su NAJ odbornici: MUDr. Kovač, MUDr. Maršal, MUDr. Červeň..
A nie je to nic hrozne... operacia sa da prezit(aj ked v lokalke co ste boli tak obdivujem), a po OP ste za tyzden uplne OK... asi najhorsie z celeho je vyberanie tamponady ... ale to prezijete.
Vela stastia a pozitivne myslenie! ;-)))

Wara

dnes som sa objednala k mudr Cervenovi na konzultaciu, ak ste niekto u neho boli na operaciu nosa ste s vysledkom spokojny

sabina1205

Asdfka, mne keď vybrali tampóny na druhý deň po OP, tak som mohla aj ako tak dýchať. Nebolo to samozrejme čisté dýchanie, ale zase ani nie úplne odstavené. Toto som bola ja moc prekvapená, že tak rýchlo sa mi dalo dýchať, čakala som, že to budu týždne, čo sa vôbec nenadýchnem, ale opak bol pravdou :-) Samozrejme najviac sa to upchávalo na noc a preto som mala vždy pri posteli pohár vody, lebo tak ako písal aj Michal, neskutočné sucho v krku, keď náhodou sa nedalo dýchať nosom. Ja som už po vyše 2 týždňoch bola úplne fit a mohla ísť do práce. Takže keby som sa opäť mala rozhodovať, určite idem do toho :-)

Michael24

Niesom spokojný samozrejme ze nie ,ale je to lepsie ako predtým no dakujem pekne za tie peniaze mozno niekto by povedal ze potrebujem rhinoplastiku nie ze som ju podstupil

Michael24

Tak je dobre ked mas takyto pocit pred op ja som ho nemal dobry vo vnutri mi nieco hovorilo kam to ides ty .... a tak to aj dopadlo...Bude to urcite lepsie ako je terajsi stav neboj