Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

liza8

jana c
a teraz si s tym uz spokojna? kvoli comu to tak dopadlo pri tej druhej operacii? mala si ju az po roku???ci kedy? ten nos ti neostaval kazdou operaciou hrubsi? inak dakujem za odpovede :)

S1M

Iva
Absolutne neviem ako presne mi to robil. Snazim sa ten moj nos uz neriesit a brat ho taky, aky je. Na reoperaciu by som uz nesla, mohlo by to dopadnut horsie ako to je.

Jana C

LIZA 8
pri všetkých 3 operáciách mi zdvíhali špičku. No po druhej som už mala vnútorne tak "zdevastovaný" nos, že pri tretej opke mi Dr. musel vytvarovať novú špičku. Začala mi klesať, robil sa mi previs. Tým, že mám veľa hrubej kože na nose sú rozdiely medzi pôvodnou a tou čo mám teraz minimálne.

liza8

jana c

nie, mam to rok od operacie, skor by som si to nikdy nedavala, teda bude to este viac ako rok ten termin reoperacie...a preco som si ja stale myslela, ze si si ju dala zdvihnut? tebe ju ale asi potom uz pri prvej operacii podvihol, ci? no a ako vyzera to zmensenie spicky??omladilo ta to? nola si s tym spokojna?lebo som pocula od bab, co si to davali, ze vyzeraju akosi mladsie...nemas nejake fotky, kde mas pred operaciou a potom po skrateni? nemusi ti byt vidiet tvar, stacil by len nos, aby som mala predstavu:)

Jana C

LIZA 8
koľko máš od prvej operácie? Ak menej ako rok, tak určite nechoď. A jazvy mám zvnútra a nevidím si ich, takže ti neviem povedať. Ja už na rhinoplastikách nefrčím, tak sa spýtaj niekoho, kto to má čerstvejšie. A zdvíhať špičku som si nikdy nedávala. Vždy som ju chcela len zmenšiť a to je rozdiel

liza8

jana c

ty si si davala zdvihat spicku...neostali ti po reopke nejake vacsie jazvy alebo nebol ten moc prilis hruby? bolo to lepsie ako po prvej operacii? potebovala by som to vediet. Aby som sa vedela rozhodnut, ci podstupit reoperaciu alebo uz radsej nie..
alebo moze napisat aj niekto iny, kto ma s tym nejaku skusenost

Oriesok_

Waw tomuto chlapovi ako pekne spravili, vyrovnali nos. Som ani netušila že sa to da až tak pekne spraviť. To musi byť chirug fakt šikovný a musi ho praca baviť.
www.cosmeticsurgeryofboston.com

liza8

oriesok
poslane
..ak ti to na tie jazvy pomoze, daj mi prosim vediet:)..

all
a nahodou na to, co som sa pytala mi nizsie, mi nikto nevie odpovedat??:P

Oriesok_

Liza8 ano contratubex spominala že vyskuša. Ak som nad tým rozmýšlala tak možno by to tu jazvu zvnutra nejako zmäklo a možno by sa to upravilo same, neviem. No vyskušam aj aj veď pokaziť sa to snaď viacej nemôže.
Potom je aj ten dermatix lenže ten je dosť drahy. Ale ak by to pomohlo tak mi je jedno koľko to bude stať :-).
Liza8 neposla by si mi prosim foto nosa spredu? Chcela by som vidieť ako to maš. Ďakujem
amanda.v@azet.sk