Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Nattys

Jana C alebo niekto iný :-)
ten leukoplast nevieš ako sa vola? Lebo v každej lekarni mi ponukali iba nejaky biely papierovy omni... či tak nejako. A ja by som chcela hnedý.

polina

danka000
ja teraz vôbec nechápem, ze niekto je vôbec s touto operáciou spokojný, kazdy ma totiz idealny nos k svojej tvari od narodenia. Pochopila som to az teraz, ked mam tiez na tvari nieco, o com si jeden chirurg mysli, ze je nos, ktorý mi pasuje viac a podla neho nevidiet, ze je operovany. No tak vam poviem, ze kde pridem, tam si ludia pri pohlade na mna zacnu suskat, do operacie mi znami hovorili, aka som pekna, teraz na mna nechapovo pozeraju. Neviem, ako som si mohla mysliet, ze sa to da zoperovat tak, ze nos bude vyzerat prirodzene.

danka000

Viete čo je najhoršie na tejto operácii? Že vam odbornik na nosy, ktoremu ste verili a ktorý vas presviedčal ako bude nos po operácii vyzerať, sumerne, rovno a ako by mal vyzerať idealny nos... dodrbe celý nos, alebo nespravi ho normálne hneď pri prvej operácii a nechce ho potom opraviť. Robi sa že chybu nevidi, alebo už nechce vidieť. Ten pocit potom je hrozný, ja mam zle spravené asi všetko načo sa pozriem. Neviem čo mam robiť, už sa mi nechce ani žiť.
Prečo su niektorí chirurgovia taky sebecký?

Nattys

Ok ďakujem, ja som si stale myslela že to je tiež nejaky latkovy len taky špecialny hladky čo maju len oni :-)

Nattys

Prosim vas ak aj vam niekomu kazal chirurg si lepiť nos po operácii napr na noc alebo ešet aj cez deň, tak s akym leukoplastom? Zohnali ste taky ako maju oni? Ten hladky? Ak ano kde ho kupim v zdravotnickych potrebach? lebo v lekarni take nemaju. On je taky iny ako obyčajný. Alebo ste si lepili nos s tym obyčajným? ďakujem

Lucia2

Ok dakujem ti za odpoveď. Ešte budem rozmýšlať, či to celé prespím V CA alebo sa dam na tu lokalku :-).
Ak si bola v tej lokalke iba tak si musela isť tiež aj na interne vyšetrenie? Alebo stačili iba krvne testy nejake?

LEXI 87

lucia2,

pytal sa ma to pred operaciou ked uz vedel ze budem v lokalke, takze asi je to jedno.
hej vedela som kedy, co robi, ale neviem nejako mi to tak neprichadzalo ked som tam lezala, mozno aj to bolo oblbovakom. Cela OP nebolo to nic strasne, a ked to mam za sebou, hovorim ze do CA by som nesla. Tiez som si to predtym pozrela na nete,a bolo mi z toho blbo. Ale ked si uz tam tak je to ine.
A hej nieco mi asi rozpraval, ale to uz si nepamatam.

Lucia2

Lexi 87 s tebou som si tušim písala na mail aj foto si mi poslala však? A keď sa ťa dr pýtal či chceš nos aj vyrovnať, tak to bolo ešte na konzultacii? Alebo už pred operáciou v nemocnici? Pýtam sa to len preto, že ak budem dohodnuta v lokalke, a spýta sa ma v deň operácie či chcem aj vyrovnať, tak či sa to môže v lokalke, či netreba na takyto zakrok CA.

Lucia2

Ale vnimala si všetko či nie? Vieš presne kedy ti napr odsekaval kosť, alebo zbrusoval, alebo rezal? Take tlaky si citila? Fuuuj už keď si nato pomyslim je mi hrozne. No neviem ja som si ten oblbovak predstavovala tak, že budem akoby v polospanku a bude mi všetko jedno :-). A ja krava som si to cele pozrela aj na nete tak tera presne viem ako to bude vyzerať :-). No ja sa bojim aj CA čo ak upadnem do komy? Ach jaj... a rozpraval sa s tebou dr počas operácie?