Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

LEXI 87

Lucia 2

ja som bola v lokalke, ale nedostala som injekciu iba daco vypit. Nebolo mi z toho nic, teda ze by som od veci rozpravala alebo tak, akurat mi ta operacia neprisla nijak strasna. A teraz po 3 mesiacoch, zistujem ze si z tej operacie skoro nic nepamatam. To je nasledok toho oblbovaku.

Lucia2

Prosim vas kto bol na operácii len v lokalke, tak učinkovala na vas ta oblbovacia injekcia? Ako ste sa po nej citili?

Tina11

Dik, skusim poslat foto pred a po operacii u Kovaca. Zatial len z boku, zpredu je este opuchnuty, cakam, ze sa to dotvaruje. Mne to len brusil, nelamal.

Tina11

Dik, skusim poslat foto pred a po operacii u Kovaca. Zatial len z boku, zpredu je este opuchnuty, cakam, ze sa to dotvaruje. Mne to len brusil, nelamal.

Lucia2

Polina nemaš nahodou foto tvojho nosa pred a po? Ak by ti to nevadlo posla by si mi prosim? Som len zvedava či to maš naozaj take zle. Ďakujem
lucia.s@azet.sk
Inak chapem tvoju bezmocnosť ak by mi chirurg na niečo s čim nie som spokojna povedal, že je to dobre... tak by som asi tiež plakala každy deň lebo ak nie je zaujem o napravu zo strany chirurga, tak ten pocit potom musi byť strašný ale to on nepochopi asi nikdy.
A inak chirurg čo ťa operoval mal vidieť či ti to pôjde k tvari, či nebude dlhý alebo uzky... asi nemal esteticke citenie.

polina

v podstate si mam zvyknut na novy vyzor. Privelmi mi vysekli kost a spicka je teraz neforemna,nos je uple iny ako povodny,pripomina taky sosak, je dlhy a uzky. Podla Kováča som nedostaocne komunikovala s operaterom, co mi prislo, akoby som ja mala dopredu vediet, ako to dopadne, ved na to je chirurg, aby vedel, ci to co si predstavujete sa da, a ci nebudete vyzerat horsie. Ano, nemala som sa na to dat, predtym som bola stastna a chcela som len malu upravu, teraz mam vyraznu zmenu, na ktoru si neviem zvyknut a kolko som sa pred tým smiala, tolko teraz placem. Takze taky je vysledok mojej operacie.