Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Jana C

Dávala som si na jazvy Contractubex aj Dermatix. U mňa to nemalo žiadny účinok a dosť pochybujem, že sa to môže nanášať dovnútra nosa. Skúste si vygoogliť príbalové letáky, ja to doma už nemám

liza8

oriesok, a ty nevies ako sa vola ten gel?:P...ja som to nejako nezaregistrovala (ten jej prispevok). Pomaha to vobec? nie ze je to iba nejaka reklama...a k tomu nosu- mne je to praveze vidiet aj volnym okom aj na fotke, keby nebolo, a je to zanedbatelny detail, tak by som urcite nesla:)..ak ti to nie je vidno, kasli na to, naozaj:), ja sama vaham, ci mam alebo nemam ist

Dodko30

chcete ma vidiet ako vyzeram.??? cely zafackovany,opuchnuty,prave oko fialoveee jaaaaj poslem foto, poradim velaaa,ak sa chystas na plasticku operaciu,moja operacia trvala 160min......Julepik23@azet.sk

Dodko30

Ahojteee som po opercia nosaaa 4 hodky....je mi fajn citim sa dobreee len som velmi napuchol!!!Robial mi to plasticka lekarka v Poprade p dr. Potockaaa

Oriesok_

Videli ste tieto obrazky? Aj takto môže dopadnuť nevydarena operácia a potom je tam po reoperácii. Niektore boli naozaj hrozne nepodarene, no ak by som dopadla tak hrozne ako niekto z nich tak asi skočim pod vlak :-).

Oriesok_

Liza8 Ok potom sa tešim na tvoj prispevok ak by si sa nahodou rozhodla pre tu reoperáciu. Lebo aj ja mam niečo take ako Iva, čiže trošku prepadnutu nosnu dierku. Ale nie je mi to moc vidno ak sa na nos nepozeram detailne. Ani na fotke. Iva spominala ten gel na jazvy, ktovie či by to pomohlo, asi to aj ja skusim natierať si zvnutra nosne dierky :-) Možno to pomôže tie jazvy nejako upraviť, zmäknuť alebo čo... ako keď sa natieraju jazvy na koži.
Ahoj zatial

liza8

Iva

ahoj, som si citala tvoj starsi prispevok, ze ti neodporucali opravu prepadnutej chrupavky? Lebo mne to mam kovac robit...a teraz vaham, ked si ma takto vystrasila:D...som tu dlhsie nebola, pretoze som mala bakalarske statnice a skoly vyse hlavy. Co mas ty presne s tym nostekom? neposlala by si mi fotku? 18mirka@gmail.com

Oriesok

v auguste mam ist na kontrolu a aj dohodnut tu reopku...vsetko sa asi kovaca popytam a este si to rozmyslim, potom ti samozrejme dam vediet, ze ako:)

All
a este by som sa chcela spytat, Vam vsetkym pri operacii dvihali aj spicku do toho pekneho uhla? Lebo ja ju mam ako som aj mala a trochu by som ju chcela podvihnut, nech nie je taka klesnuta, ked uz mi bude tu chrupavku robit...len nechcem, aby mi bolo vidno do nosa, iba tak miernezdvihnut. Ake s tym mate skusenosti? Vam sa pacilo, ked doktor podvihol spicku? Dakujem :)

liza8

Iva

ahoj, som si citala tvoj starsi prispevok, ze ti neodporucali opravu prepadnutej chrupavky? Lebo mne to mam kovac robit...a teraz vaham, ked si ma takto vystrasila:D...som tu dlhsie nebola, pretoze som mala bakalarske statnice a skoly vyse hlavy. Co mas ty presne s tym nostekom? neposlala by si mi fotku? 18mirka@gmail.com

Oriesok

v auguste mam ist na kontrolu a aj dohodnut tu reopku...vsetko sa asi kovaca popytam a este si to rozmyslim, potom ti samozrejme dam vediet, ze ako:)

All
a este by som sa chcela spytat, Vam vsetkym pri operacii dvihali aj spicku do toho pekneho uhla? Lebo ja ju mam ako som aj mala a trochu by som ju chcela podvihnut, nech nie je taka klesnuta, ked uz mi bude tu chrupavku robit...len nechcem, aby mi bolo vidno do nosa, iba tak miernezdvihnut. Ake s tym mate skusenosti? Vam sa pacilo, ked doktor podvihol spicku? Dakujem :)

majo1221

tych ktory boli u dr.kovaca sa chcem spytat ze ako dlho to trvalo od kedy ste prvy krat zavolali az po operaciu..