Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Hrozne nieco s tymi nosmi po prvom uraze z detstva sa ma len par ludi opytalo na nos ked si to nejako vsimli teraz po druhom uraze sa ma ludia 4x za den pytaju ,ze co mam z nosom to fakt som skoncil domace vazenie dozivotne no zaujimave ze ked ho riadne ako len vladzem zatlacim ten hrbol tak zmizne no za cca pol hodku je naspat ci je to len opuch alebo co ja uz neviem ked si ho nechytam a nerobim mu tlakove masaze mal som pocit ze sa to lepsi no zdalo sa to asi len mne lebo zase mal vonku niekto nejake otazky ohladom mojho nosu ked sa naserem tak aj sam si ho zoperujem...

eskimacka

pre Julia 123
prosim ta, mohla by si menovat lekara z Ruzinovskej, ktory ta operoval, lebo aj ja chcem ist do Ruzinova, aby som teda vedela, koho nebrat - staci, ked napises inicialy

Oriesok_

Silviklh da sa to ako reklamacia a ta by mala byť ako zadarmo, lenže ja mam už jednu reoperáciu za sebou a chirurg bol o 90% horši v spravani ako prvy krat a to preto že musel opravovať a zadarmo. Akoby to bola moja chyba že ten nos nebol OK. A malo je takých čo vam sami pri kontrole navrhnu opravu ak niečo zbadaju, aj keby si mala nos cely do strany a nepovieš že ide do strany tak sa chirurg bude tvariť aky maš ten nos pekný... (česť vymimkam)

tchibo

oriesok, ja som mu povedala, ze citim, ze jednu dierku mam plnsiu, ze tam mam akoby taky vyrastok a ze mi to vadi pri fukani. Pozrel a povedal, ze jasne, ved to aj vidno a treba to urobit o tom niet co debatovat. Takze asi tak.....Lebo najprv sa mna opytal, ze ako sa citim atd a potom si to cele pozrel. O ten posunutej chrupavke som ja nemala ani paru, lebo to ja necitim, ale ta zhrubuta jazva mi tam vadi. No a ma to spolu suvis.....

Oriesok_

Viete čo mňa ešte štve? Že ak čitam forum kde sa bavia o prsiach, napr silikony, modelacia... a ako im ide chirurg opravovať nesumernosť na prsiach ža maju napr jedno o trošku väčšie od druheho, tak je mi z toho smutno že im to dr nevyhovara že načo, že to si nikto nevšimne a je to aj tak pod tričkom... A napr ja k si chcem dať opraviť nesumernosť na nose ktorý je každemu na očiach a neda sa schovať pod tričko :-) tak dr povie nie je to vidno, to je dobre... a aj tak potom musime isť inde. No pravda je že zadarmo by sa ani mne už nechcelo operovať to iste čo už mal raz zaplatene, pretože za ten čas tu hodinu čo stravi pri reoperácii mohol mať nejaku pacientku čo si to plati a takto je stratový ak by robil reoperáciu. Myslíte že treba dať uplatok??? Ja to nedokažem ale nos tiež chcem mať v poriadku.

Oriesok_

Tchibo to som rada že sa ti nos pači :-) a tu opravu v špičke ti navrhol dr? Alebo sa robil že je všetko OK a ty si mu povedala čo ti na nose vadí?

tchibo

Ahoj Mrkvus,
ja este len idem, teraz 28/2, ale ide mi robit len vnutro dierky, tam ,kde sa vstupovalo do nosa, lebo sa mi tam horsie zahojil steh a este mi nejak chrupavka vyskocila do boku a tym viac vytlaca tu jazvu. Ten minihrbolcek sa mi nejak nezmensil ale myslim, ze ani nezvacsil a po dohode aj s primarom a este aj s druhym DR. nejdem do toho rypat, lebo nemusi to vyjst. Proste mi to neodporucal. Vraj po zakroku to moze vyzerat super rovno, ale netusi, ze co urobi hojenie. Takze v tomto mu na 100% doverujem. Ja som happy aj za to, co urobil doteraz, lebo moj nos vyzera o 1000% lepsie ako moj povodny:))
Akurat sa velmi bojim tej lokalky? Da sa to vydrzat - hlavne tie injekcie?
Ako to u teba vyzeralo po opke? Zrejme to zhorsienie nastalo az neskor, ze?:( Co na to DR?