Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Oriesok_

Mrkvus
prosim ťa prepošleme si fotky? Ja by som chceala vidieť ako sa ti to zhoršilo a ešte by som chcela vedieť tvoj nazor na ten môj hrboľatý nos. Nešibe mi fakt tam mam hrbol aj keď mi hocikto povie že je to dobre.
katrin_222@azet.sk

mrkvus

tchibo

ja som sa tiež veľmi bála lokálky, ale je to v pohode. Tie injekcie na začiatku bolia, ale dá sa to vydržať, treba zaťať zuby a hotovo, ale len tak 2-3 bolia, tie daľšie som potom už vôbec necítila, a ani nič z toho čo mi robil som necítila, a mala som zavreté oči, tak som ani nevidela.
Celé to trvalo tak cca 15. min. Najskôr mi dal asi tak 5-6 injekcí, potom sa čakalo 5 minút, a potom mi zastrihol do nosnej dierky zvnútra, a potom mi to zbrusoval, počula som taký zvuk, ako ked sa pilnikujú nechty. Potom to zašil jedným stehom a bolo.... všetci boli moc milí, aj mi dr. hovoril, že čo mi robí, aby som bola v obraze a stále sa ma pýtal že či niečo necítim, ale ja som nič necítila. Potom všetkom mi zalepil nos takým telovým leukoplastom, a išla som domov. Leukoplast som mala mať na nose 5 dní, ale normálne som chodila do práce, nebolo to ani moc vidieť. Potom som si to odlepila a noštek bol taký trošku domodra, ale to sa dalo v pohode zakryť makeupom, ale rovný nebol, ten hrboček som tam cítila.
Aj som mu písla maila, a on mi nato odpísal, že to môže byť aj zápal, aby som tomu nechala čas, ale už je tomu skoro 3 mesiace, a nič sa nezmenilo, ba by som povedala, že sa mi to rozšírilo aj do bočnej časti, a predtým som ten hrbolček mala iba v strede... ja neviem, nerozumiem tomu.

Po reopke mi povedal, ked budem mať čas, aby som prišla na kontrolu, ale čas som nemala, tak to stále odkladám, ale chystáme sa mu napísať, lebo aj tak, čo mi povie, ked sa tam potrepem takú diaľku... že to bude môcť opraviť aj tak až za rok, či ako sa doporučuje daľšia reopka. Som z toho smutná, taký super som ho mala tak rok, a teraz juj, mám z toho nervy, chcem ho mať rovný, ako bol predtým, ale obávam sa, že to bude všetko asi hojeným toho nosa, alebo čo.

No neviem, uvidím, ked budem mať čas, tak sa k nemu objednám na som veľmi zvedavá, čo mi nato povie.

Tchibo, ved tebe som posielala fotky, tak vieš, aký mi spravil pekný noštek.. aj ty si spokojná.... on je super dr. len to všetko to hojenie je také nevyspitateľné... ach jaj

julia123

Eskimačka
a ku komu by si tam chcela isť? Máš vybraneho chirurga? Či len tak nahodne? Že kto tam bude ten nech ťa operuje? Toto nerob!!! Ja ak by som si mala znova vybrať isť tam k niekomu tak by to bol buť Trška, alebo Paliatka. Ale na reoperáciu idem aj tak do BB k dr Kovačovi, lebo potrebujem znova zoperovať aj prepažku, tak sa tešim.
Michael86
Prepač že to napíšem, ale ty si taký DEBIL!!!. Chceš si v nose niečo poškodiť? Napr prederaviť prepážku? S tým ti už malokto pomôže lebo tejto operácii uzavretie diery sa väčšina chirurgov vyhýba. Prestaň sa ľutovať a choď na nejaku štatnu kliniku kde maš šancu že ti nos spravia cez poisťovňu. Bože teba mať doma tak ťa asi "zabijem".

Michael86

Ale da sa to riesit aj hrubou fyzickou silou tak som si ten nos dnes znovu napraval mam pocit ,ze som ho dostatocne silno zatlacil aby som ten hrbol nejako eliminoval mozno to nebolo este dobre zrastene po uraze mam cca 2 mesiace,ale furt som si ho napraval no nie takou razantnou silou ako dnes mozno som si ho aj znovu zlomil no bol rovny bolo vidno uz len malicky hrbolcek tak som si to zafixoval ako po opke a teraz uz len dufam ze ked dam dole tie leukoplasty nos bude na tom lepsie ako bol viem ze sa to da napravit aj bez chirurgickeho zakroku a ak nie napravit uplne tak www.youtube.com zlepsit tu je aj nazorna ukazka

Michael86

Kazdodenne narazky pohlady pocit menejcennosti pocit neistoty sebavedomie v prdeli psychika taktiez vztah detto uz nevladzem...zbohom

Michael86

Ze vraj v roku 2012 nebude koniec sveta ,skoda uz som sa tesil ze vsetko trapenie pominie zivot mam pred sebou no s takym nosom nechcem zit uz ani minutu mam ist pracovat niekde a s takym nosom ?To sa neda tak zit radsej nech ma slak trafí do rana

Michael86

Skade 1000e na opku ?Ci mam vsadit vsetko na jednu kartu a urobit nejaku hlupost a ked nevyjde tak sa obesit ?Ten nos mi berie vsetko stastie chut zit vsetko je to hotove prekliatie