Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

peter25

Ja som sa odhodlaval od strednej skoly, a lutujem, ze som to nespravil skor. Az taky skrt cez rozpocet to nieje, ked clovek odlozi polku sumy tak polku moze uhradit bezucelovym uverom, ktory si moze aj poistit proti strate zamestnania, a pohoda jazz. Netreba od operacie cakat zmenu zivota, ja som mal dolamany vyboceny nos s hrbom a zeby mi to nejak uberalo na vyrecnosti a podobne, to nie. Akurat sa dnes radsej fotim a viac sa usmievam na fotkach, a to asi preto, ze mi uz nezakriva usta nos :D Cakat sto percentny vysledok je nerealne, ale urcite je to vo vacsine pripadov vyznamna zmena k dobru

Michael86

A samozrejme ze s estetickym problemom nosa su spate aj psychicke problemy ani ja nie som z kamena real som o tom ticho tak tu som vypustil paru nechcel som nikomu nic zle ani nikoho odradit a v ziadnom pripade som si nerobil srandu skoda ,ze este nemam skusenosti ze som este nebol na opke mozno ked raz pojdem budem o tom pisat s vacsim nadhladom teraz je to pre mna ako pre cloveka co nad tym uvazuje dost odstrasujuce cim som sklamany lebo nieje to len tak ze idem na opku a vsetko bude ok kludne to moze byt spustac nekonecnych problemov ...

Michael86

Moje chovanie nieje zzenstile len som napisal svoje pocity myslel som si ,ze aspon tu to mozem napisat ked v reale o tom velmi nerozpravam je to pre mna taka hakliva tema ten nos tak som bol rad ze som nasiel toto forum a akosi som sa snim spajal ,ze niesom sam co maju tento problem asi som priliz uprimne pisal svoje pocity no su strasne to mi ver ale ok dalej to nebudem rozvadzat ,lebo to vypada tak ze sa lutujem nelutujem sa skor sa utapam v beznadeji a v myslienkach aka dlha cesta ma caka za normalnym nosom ktora este ovsem moze dopadnut uplnym fiaskom tak aj to sa vo mne prieci zmierit sa s tym ,alebo ist do toho ?Alebo si to rovno hodit ?Je pravda ,ze ma to dohnalo az k takymto myslienkam operacia na lepsich klinikach stoji aj cez 1000e a v dnesnej dobe to nie kazdy ma a hlavne pokope a mimo ostatnych poloziek co musi vyplatit a ked ich ako tak nasporim uz len dufat ze to dopadne dobre a ze chirurg bude mat svoj den ...

Lucia2

Michael86 ptrestaň už s tým lutovanim s tým nič nedosiahneš, choď na konzultaciu a uvidíš bude ti lepšie, budeš vedieť cenu a čo ťa čaka. Potom už len našetriľ peniaze a hotovo.
A baby s tými skusenosťami s chirurgami to je smutne že aj takto to môže dopadnúť. Malo je takých čo sami od seba navrhnú niečo opraviť, zlepšiť, napr predelenu špičku po operácii alebo krivosť...

Lucia2

Peter25 poslal by si aj mne prosim foto? Tiež by som možno chcela isť k nemu na operáciu len ešte neviem, zhaňam info :-) ďakujem

lucia.s@azet.sk

tchibo

Peter25,
mas moj plny suhlas,co sa tyka obsahu totho fora. Myslim, ze by malo byt o skusenostiach s danou opkou/lekarmi, pripadne o tom, aby si clovek vedel zhruba predstavit do coho ide.
Mne to pri rozhodovani pomohlo a aspon trochu som bola kludnejsia, lebo som vedela, co ma caka.
A dakujem vsetkym, co boli ochotni mi poslat foto a podelit sa o priebehu opky!!

peter25

Michal, inak mas pravdu, velmi sa bojim ozralych psychopatov trpiacich nevyrovnanou psychikou a sklonmi ku zzenstilim vylevom. Bavis ma, pokracuj prosim