Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

mirdzinka

Peter25, sabina1205
prosím vás nemáte číslo na doc. Doležala? Alebo kde sa dá k nemu objednať? Pretože aj ja by som chcela ísť k nemu na operáciu. To ste boli u neho niekde v BA? A koľko vás stála operácia?

Oriesok_

Mrkvus to fakt? Ty si kde mala presne ten hrbolček, na kosti, chrupavke alebo niekde naboku kosti? A čo nato tvoj dr? Povedal ti niečo nato napr. žeby to opravil ešte raz?

mrkvus

tchibo

ako sa máš?
ja som bola na reopke 6.12.2010 a ten hrbolček je tam stále, a je aj väčší... som z toho nešťastná...a ty ako? tebe sa tá nerovnosť upravila?

Lucia2

Michael86
predoperačne vyšetrenie obsahuje odber krvi a interne vyšetrenie. U niektorých plastických chirurgov chcu aj ORL vyšetrenie. To je všetko.

Lucia2

Ďakujem Sabina tešim sa takže aspoň tie tri mes. pred augustom kedy by som chcela isť za nim pôjdem, teda objednam sa :-). Už som videla dva nosy od neho aj s Perovým25 a myslim že nebudem ľutovať.

sabina1205

Ahoj Lucia,
ja som bola u Doležala v januari a v aprili mi dal termin. Takže cca 3 mesiace sa zrejme čaká. Mne síce termin určil on a vyhovoval mi, tak neviem, že keby si sa s ním dohodla, či by sa nedalo aj skôr.Určite keď budem mať po, tak sa ozvem ako to dopadlo.

Lucia2

Sabina1205
kedy ideš na operáciu? Dlho sa u neho čaka ne termin? Ja by som chcela isť cez letnu dovolenku tak aby som vedela kedy dopredu tam mam asi za ním isť dva, tri mes? Ak budeš mať po tom poslala by si mi aj ty foto? :-) to ak sa nahodou ozveš na fore :-)

sabina1205

Peťo,
neviem, či sa ti to nedalo poslať, alebo si na mňa zabudol, ale môžem ťa ešte raz poprosiť o tie fotky?
Ďakujem.
eeevitka@gmail.com

Kaili

Peter 25 maš pravdu 100% vysledok sa očakavať nemôže, a ak aj nos nie je sumerný a nie je to vidno tak je to OK, ale ak je viditelne nos po operácii nesumerný tak ma každý pravo isť na opravu aby to bolo opravene aj keď stale nesumerne ale nie aspoň vidno na prvý poh2ad.