Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

uzlik

Ja som si ju pamatala s orlim nosom a velkym proste to bolo gro jej tvare a teraz vyzera uplne uzasne skoro som z nej odpadla mala pekne crty tvare a ten nos jej to zakrival .. a teraz som uplne paf lebo jej nos je dokonaly krasny maly nostek ma ziadna nesumernost ani velke nosne dierky vsetko ako ma byt .. dokonale dielo .. a odporucila uz dve zname a povedala mi ze boli len na jednej opke a ziadne reopky nepotrebovali

Iva_

Uzlik
dr Sivaček robi aj esteticke upravy nosa? To som nevedela, myslela som že iba dr Doležal tam robi esteticke upravy. To je super. Inak ani ja som o nom ešte nikde nečitala čo sa týka estetickej upravy nosa tak asi ti bude musieť stačiť ako vzor nos tej tvojej znamej. A ako vyzera tej jej nos? Nema ho hrboľatý alebo dlhý...? Nie žeby som mu neverila ale asi začnem veriť tomu, že ORL chirurg dokaže spraviť krajši nos ako platický chirurg.
A ozaj neviete kto je na Antolskej ešte dobrý na esteticku upravu nosa okrem dr Doležala a Sivačka? Alebo všetci tam na ORL by vedeli spraviť aj vonkaši nos pekne?

uzlik

Ahojte, chcem sa opýtať či má niekto skúsenosti s Dr. Síváčkom na Antolskej. Mám kontakt od známej ktorej robil komplet nos a je nádherný ale vo fóre som sa s jeho menom nikde nestretla, tak ak máte niekto niake skúsenosti budem vám povďačná.

Michael86

Oriesok
Určite by ma to štvalo a veľmi ja ťa chápem a som si vedomí toho rizika ,ze aj po opke ten nos nemusí byť v poriadku možno jeden z 50tich nosov sa nepodarí a ja nemám štastie

Oriesok_

Michael86 ak by to bola nesumernosť ktora nie je vidno tak to riešiť nebudeme. Si predstav že zaplatiš tak dlho zhanane peniaze a nos budeš mať po operácii hrbolatý alebo do strany nakrivo, neštvalo by ťa to keď sa pozrieš na niekoho ineho tiež operovaného a on bude mať nos pekne spravený aj z profilu aj spredu?
A uplne ine je zase to ak nos niekomu operuju cez poisťovňu napr ak mal niekto razštep pery tak v dospelosti im celu operáciu nosa hradi poisťovňa. Poznam osobne jedno dievča ktore ma uple krasne spravený nos a sumerne hlavne. A ak by ho aj mala nesumerny, alebo trošku krivy určite by ju to neštvalo tak ako niekoho kto si za operáciu zaplati nie male peniaze. Alebo zlomeny nos tiež hradi poisťovňa a ten nos niekedy vyzera tak isto hrbolato po uraze ako u niekoho bez urazu.

Michael86

Nechapem naco riskujete a chctete ist na opku kvoli veci ktoru nieje vidno to uz je posadnutost tym nosom ze mozno ozaj je tam nejaka nerovnost ,alebo nejaka minimalna nesumernost vykaslite sa na to a nikto si nic nevsimne mozte zit plnohodnotný zivot a nie vecne len ten nos riesit

Oriesok_

Michael86 asi sme boli u podobneho chirurga s Lucy. Je veľa rovnakých problemov a veľa chirurgov čo sa na vás vykašlu pri probleme. Ale máme tam veľmi veľa spoločného. Lucy bola si v Ružinove?
Eskimačka nebola som za Maršalom dozvedela som sa že jedno dievča ho požiadalo o opravu po inom chirurgovi a on ju odmietol. Takže on po iných neopravuje a už vôbec nie vec ktora nie je vidno na prvy pohlad ak vôjdeš do dverí. On si chce vytvoriť svoj vlastný nos a iba po sebe aj opraviť ak je treba.

Michael86

Tí chirurgovia co to nevedia robit a su namyslený čuráci by vobec nemali vykonavat cinnost ak by mna nejaký poznacil na cely zivot asi by som to nenechal tak a aj ja by som mu urobil zo zivota peklo