Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Lucy
Sa mi zda ze aj nick oriesok mal podobne problemy az tak podobne,ze si myslim ze to pise ta ista osoba no to je jedno je*bať na nos mam ho v pi*či sa mi sam napráva ked s nim nic nerobim ked si to miesto po uraze nechytam a nerobim mu extremne tlakove masaze tak sa hrbolcek zmensuje uz aj poznamky od ludí ustáli ...Neviem naco mi je pekny nos pre koho ?Ked ma má niekto fakt mat rad bude ma musiet brat takeho aký som a nos nieje moja jedina chyba stavím sa ,ze kebyze si ho dam operovat bolo by to este horšie a uz fakt by som sa asi zblaznil z toho no na druhej strane predstava ze mam normálny nos ako kazdý clovek takmer mi neda spavat furt myslim na svoj handicap nosový poj*baný asi to tak ten kokoz hore chcel nech mi zje koko...

aquamarine

ahojte ludkovia,uz si vas dlhsie citam a stale vaham ci ist alebo nie.nemate niekto skusenosti s pani dr.hudakovou z kosic?
chcela by som odstranit hrbol hlavne....
nema niekto fotky pred a po?mozno by mi to pomohlo v rozhodovani.....tak ak je niekto ochotny budem rada:)
mail : barborka666@azet.sk

Michael86

U nas na strednom Slovensku neviem ci robia taketo operacie v statnych nemocniciach a nenalomil som si ho len som si ho tak postlacal ze opuchol ja uz kaslem na to uz sa ho ani nedotknem mozno ked odpuchne a casom sa ta hrca zmensi ak nie pojdem pod noz no prisiel som o pracu vlastne vsetci sme prisli ked firma skrachovala dlzia nam dve vyplaty o ktore sa sudime tak ak vyhrame sud bude 1000e na opku a viem kam pojdem radsej si zaplatim chirurgovi ktory ma zlate ruky nez by som sa mal dat operovat nejakemu fušerovi v statnej nemocnici je to na cely zivot tak vyber chiruga je ta najdolezitejsia vec

julia123

Michael86 ak si si ho sam nalomil a zajtra pôjdeš do štatnej nemocnice akože si mal uraz tak ti ho na 1000% zoperuju a ešte ti odstránia aj ten hrboľ cez poisťovňu ako uraz.

Michael86

Sranda ze ked si teraz len tak po nom prejdem necitim ten hrbolcek mozno bol len nalomeny a ako som ho zatlacil vyrovnal sa jaj kiez by to tak bolo to by mi nikto neuveril aky som ja chirurg xi

Michael86

To uz mate len kompexy urcite mate pekne nosiky ja mam taky ze taky ani na fotkach na internete len tak nevidis kebyze mam len mali hrbolcek urcite by som neriskoval no ja pevne verim tomu ze ten nos som si dnes napravil pocul som ako praskali tie kostičky len neviem ci ta fixacia co som si sam urobil je dostatocne pevna ...z predu som ho mal rovny pekny len ten hrbol bolo vidno z profilu a je dost vyrazny no mozno sa stane zazrak a ten nos bude lepsie na tom