Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

peter25

Sabina vecer ti poslem foto. Ja som spokojny, a to to zdaleka nieje dokonaly nos, ale to sa vzhladom na formu predtym nedalo ani po jednej jedinej opke cakat, a uz by ma ani nenapadlo ist pod noz. Raz stacilo

peter25

Ludia tu robia z 800 eurovej operacie doslova zalezitost na hypotekarny uver, pritom nemaju problem prechlastat za jeden vecer kopu prachov

peter25

Mily Michal, vidim, ze si sa chytil jednej myslienky, a tu rozvijas a rozvijas...jedine ta uputala narazka na trosku zzenstile chovanie, co tu predvadzas. Vidim, ze to je jediny problem co mas. Toto forum sluzi na vecne popisanie veci, skusenosti a zazitkov tykajucich sa septorhinoplastiky, nie vylevy v poloozralom stave. Ver, ze kebyze mas s nosom naozajstny problem, tak by si uz davno podstupil tuto operaciu. Vyhoda nas chlapov je ta, ze pristupujeme k veciam racionalne a rozhodne. To co predvadzas ty je ako nepodarena telenovela. Hladas si len dovod ako sa co neda. A najviac ma dojalo to s tym automatom, to som siel do kolien. Ludia tu robia z 800 eurovej operacie doslova zalezitost na hypotekarny uver, pritom nemaju prechlastat za jeden vec kopu prachov. A slecne co ma subjektivne/objektivne rovnaku deviaciu nosa aj po OP, na teba som neutocil, ako som vsak pisal, ani ja nemam 100 percent sumerny nos, jednoducho sa to ani neda. Ak vsak mas pocit, ze chirurg neurobil max, tak sa podel o info o nom, a rozumne tu prispej radou pre potencionalnych dalsich pacientov. Niektore slecny na tomto fore sa uz nechali aj 5x sekat, tam uz si ale myslim, ze by toto forum malo spadat skor pod psychicke problemy, nez pod krasu a kozmetiku

Michael86

Nechapem co sem pleties sexualnu orientaciu co to malo spolocne s tym co som pisal ked si gay a mas z toho komplexi nehádz to na druhych ja som pisal o problemoch co mam a nepamatam si,ze by som co i len naznacil nieco o napr sexe tak neviem co ta je do mojej orientacii ktora je mimochodom v poriadku cize hetero tak si daj pohov ja niesom gay a nemam o teba zaujem ... hadam staci

Michael86

Ja pisem normalne a otvorene uz niekedy si urobim aj srandu z toho mojho nosa co mam furt plakat ?No v kazdom pripade ja mam problem s tym nosom realny a skutocny kiez by si mal pravdu ze si robim len srandu no bohuzial to tak nieje,ale uz som zvyknuty na takych ako si ty vzdy sa najde nejaký s prepacením arogantny namyslený kár co si rád rýpne no kamarat moj teraz si fakt rypol do toho nespravneho

Michael86

Peter 25 mozno ty si inak orientovaný ked na to nabadas nemam pocit ze pisem ako gay no nemienim na tomto fore rozvadzat diskusiu tymto smerom vobec si nerobim srandu z nikoho ak tak tak ju urobim zo seba ked sem leziem a mam nieco vypite no ak chces zazit dalsiu rhinoplastiku pokračuj geco

Kaili

Oprava: vidieť takeho monokloveho, polepeneho prejsť do bytovky (to som písala za seba)
shark
prečo si mysliš že tu pišu nejake sestričky? Neviem ale aspon su tu skutočne zažitky a pravda čo všetko sa stane po operácii ak je chirurg nejaký flakač...

Kaili

Pete 25
Ty by si nebol naštvany ak by si mal aj po operácii nos stale do strany? Čo by si robil v pripade ak by to tak bolo, chirurg by sa tvaril aký je ten nos pekný rovný spredu a nemal by si už prisť ani na kontrolu? Napr po mesiaci... A ak prideš sam od seba že chceš nos spredu rovný a chirurg ti na chodbe vynada - čo sa deje? Však by ťa štvalo že po tom všetko čo sa musi oklo toho absolvovať + monokle, krv, sadra na nose, PN, a hambiť sa prejsť do bytovky aby ma nikto nevidel takú polepenu, modrinovu... a nakoniec nič z toho, iba krivý nos a o polovicu menšia výplata kvôli PN.

sabina1205

peter25, nemohol by si mi poslať foto pred a po? Ja by som mala ísť tiež k Dr. Doležalovi.
Ďakujem
eeevitka@gmail.com

peter25

Ja neviem ci som to len ja, ale mam pocit, ze profil Michal86 je nejaky uchyl, co tu vypisuje magoriny a robi si z Vas srandu. Nieje to moc chovanie, ktore by sa podobalo na heterosexualne orientovaneho muza, skor mi to pripomina zzsenstileho gaya alebo niekoho, kto ma urcite problemy, ktore plasticky chirurg urcite neporiesi. Opat raz opakujem, mal som rovnake problemy ako vela ludi tu, dnes po operacii dycham, nos mam rovny, jedna cas chrupavky je mierne vypuknutejsia nez druha, ale to sa da predsa cakat, je to vysekavanie a vystrihavanie, a zosivanie. Skuste to tu skludnit, lebo sem chodi vela ludi, ktorym moze plasticky chirurg pomoct ako mne, a tymyto hysakmi tu ich akurat totalne vystrasite. Tazko sa tu ta zbierka pindov cita...