Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

eskimacka

prosim vas, viete coho sa bojim?, ze budem kychat. prosim vas napiste mi niekto, kto ste boli na operacii, ze ako to je, som totiz alergicka na prach - neberiem vsak ziadne lieky, trochu si cez den pokycham - ale neviem si to predstavit po operacii.

cesnak

Ahojte,ked som mala 19 som sa denne trapila pre svoj vyzor nosa,našla som si priateľa a dookola som si omieľala že chcem plastiku nosa,ale bola som s chudobnej rodiny amusela som si zarobiť,po čase mi priatel povedal,,že jemu sa už ten nos pači,,kedže som ho mala rada a dnes mame tri deti mu to nevadi.Ale najmladšia a najkrajšia dcera dostala dedičtstvo a dookola počuvam,,,mami ja ten nos nechcem,,ma 16 a dufam že sa stym zmieri ako ja...a ozaj su to dobrí ludia,čitla som to...ahojte

uzlik

Iva_ napíš mi na mail -adresa odstránená- .. podám bližšie info
akože zatiaľ čo sa týka prístupu a vysvetlenia a poradenia môžem len odporúčať .. ja som bola na Antolskej normálne nemocnica a neviem či robí aj v tom interkliniku, podľa mena asi áno ale ja pôjdem cez nemocnicu

Michael86

Aj ja robim esteticke upravy nosa nemusite si robit reklamu ani ziadnej klinike lebo po mojom prevratnom vynaleze vsetci darmozraci ala plasticky chirurgovia pojdu na dochodok a je to na prirodnej baze no liecim len nosy po uraze prirodzene krivé nosy nedokazem napravit no ani plasticky chirurg na Slovensku to nedokaze

Iva_

Už som si pozrela cennik odstranenie mandli laserom tam je iba napisane že 980 eur. Waw to kašlem pôjdem do štatnej tam je to cez poisťovňu. A ak by som tam šla s tým mojim nosom tak to sa zo mňa môže stať rovno bezdomovec to by som sa nedoplatila asi: 950 rekonštrukcia prepažky s mojim problémom čo mam + mala uprava na kosti a špičke od 940 a to som ešte neratala CA to som tam nenašla. Takže to by bolo asi tak okolo 2000 eur aj s CA. Na tu Antolsku by som za nim radšej šla len nejako tam už nemam naladu isť ale ak uvidim po operácii tvoj určite pekný noštek tak mi už bude jedno či tam stretnem nejakeho arogantneho dr.

Iva_

Uzlík dr Sivaček pracuje aj v Interklinik? www.interklinik.sk
Teda ak tam pracuje podla tejto stranky ktovie kolko by u neho stalo napr vybratie mandli ak je to sukromna klinika cez poisťovňu to tam asi nepôjde a ani ta moja porušena prepážka. Hm

Iva_

Uzlik super tešim sa a budem rada ak sa mi potom ozveš aj teraz ako dopadla konzulatacia a či by si mu mohla ukazať aj obrazok aký nos by si približne chcela...

uzlik

Ahoj IVA_ ja ho ešte nemám operovaný ja sa len chystám .. dnes som volala Dr. Siváčkovi a taká ochota a milý bol .. zajtra slúži tak idem na konzultáciu k nemu do nemocnice takže zajtra ti dám vedieť čo mi povedal a keď ma objedná uvidíme čo z toho vznikne a prípadne by som potom poslala foto :D

Iva_

Uzlik a ty nevieš, kto tam ešte robi pekne nosy? Ja by som potrebovala reoperáciu a keďže mam aj problem s prepažkou tak si hľadam nejakeho dr z ORL. Možno to bude aj dr Sivaček :-). K dr Doležalovi by som neišla bola som aj tam ale zdal sa mi dosť arogantný a akoby ho nezaujimalo že ten nos nemam v poriadku.
Tak veľmi by som chcela vidieť nejaký nos od dr Sivačka nemáš možnosť nejakej fotky?

uzlik

Ja som si ju pamatala s orlim nosom a velkym proste to bolo gro jej tvare a teraz vyzera uplne uzasne skoro som z nej odpadla mala pekne crty tvare a ten nos jej to zakrival .. a teraz som uplne paf lebo jej nos je dokonaly krasny maly nostek ma ziadna nesumernost ani velke nosne dierky vsetko ako ma byt .. dokonale dielo .. a odporucila uz dve zname a povedala mi ze boli len na jednej opke a ziadne reopky nepotrebovali