Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

danka 0

No tak ja si zase idem brať uver na reoperáciu a ta reoperácia ma bude stať 2x viac ako bola samotna operácia :-(. Na tu operáciu som si vtedy odkladala z výplaty a za pol roka som mala našetrene vtedy tých 17 000 čo som platila v ružinove, to sa dalo, nebolo to veľa. Ale reoperáciu chcem mať už za sebou a na tu by som šetrila tých cca 1500 eur na inej klinike strašne dlho. Takže si musim zobrať uver a ano fakt to nemusi dopadnúť prvy krat dobre a ešte je na vas aj chirurg naštvaný a mysli si, že čo otravujete, akoto že sa vam niečo nepači (pretože reoperácia je zadarmo).

Michael86

To je normalne ten strach ,lebo fakt to nemusi dobre dopadnut tymto ta nechcem vystrasit no aj to sa moze stat aby sme potom neboli prekvapeny ja sa tiez chystam ale inam idem si na to zobrat uver to je uz sila a ak to dopadne zle tak si to mozem rovno hodit ...

eskimacka

ano, cchela by som, ale tak velmi sa bojim, vy, co ste po opke, nemali ste stale v hlave take vykriky - "Nerob To!!!" uz si myslim, ze mi zacina z toho pekne sibat, proste tak velmi sa bojim, ze by to nedopadlo dobre. Termin este nemam. Tu v diskusii myslim nie je nikto, kto bol u Marsala.

Bibko

Eskimacka a ty sa k nemu chystas?? ja by som chcela uz coskoro, len mi napr. hovoril, ze termin nie je problem, ze sa to robi bez cakacky, ale tam nemali nejako vela izieb.. Ked som bola za nim este raz, lebo som sa ho prvy krat nepytala v podstate nic, tak sa mi zdal uz pristupnejsi.

eskimacka

Ja som bola zatial len na konzultacii u neho, bol fajn, tiez mi vravel, ze nemam zly nos, ale to asi vravia vsetci doktori.Myslim, ze chcel, aby si bola na 100% presvedcena, ze to chces, mozno si na neho posobila, ze nie si na stopro rozhodnuta, tak ako ja

Bibko

Niekde som tu citala, ze bol niekto u Marsala v TT.. ako sa vam pozdava? on ma taky zvlastny pristup, snazil sa ma prehovorit, ze ten nos nie je taky hrozny ale JE. nakoniec povedal, ze mi to spravi ale predtym by som si rada vypocula este nazor, nikoho kto u neho bol. Dakujem moooc

Iva_

Baby ja mam taku smolu :-(((. Keď som šla na operáciu nosa v živote by ma nenapadlo, že mi chirurg nespravi dobre operáciu za ktoru som mu zaplatila a iným po uraze urobi nos pekne aj cez poisťovňu a že za rekonštukciu prepažky a opravu nosa budem platiť 2x toľko ako tomuto prvemu chirurgovi, ktorý sa o pacientov ako mu zaplatia už nezaujima. Musím ísť na sukromnú kliniku pretože v štatnej mi nikto "zadarmo" nepomôže. (to si ani už nemusim platiť zdravotnú poistku, načo, keď každy čaka len uplatky a potom bude ochotný mi aj pomôcť. Ale ja uplatky nedokažem dať a teraz si či chcem či nie musím zobrať úver na komplikovanu reoperáciu prepažky na súkromnej klinike a trochu aj vonkajšieho nosa.
TAKŹE "ĎAKUJEM" CHIRURGOVI Z RUŹINOVA ZATO ŹE BUDEM PLATIŤ UVER ZA NIEĆO ČO BY MAL OPRAVIŤ ON ZADARMO A LEDVA BUDEM MAŤ NA VYŹITIE DO ĎALŚEJ VÝPLATY

maru1

eskimacka

kychaj ustami:) ja som mala uz niekolko op. nosa a kychala som vzdy odusu. skus si to natrenovat, ked sa ti bude dat kychnut. take to "rach":)

a tusim este niekto spominal ze potlacit si bod nad hornou perou rychlo,ale to mne nepomohlo.

treba si dobre kychnut raz, zadrziavat to asi nie je dobre, lebo sa nedokychas potom.