Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Iva_

Michael86, nieje už nikto blízko tvojho bydliska komu by si mohol isť na operáciu okrem Kovača a Červeňa? Alebo veď o tych 110 eur by ti bolo už vela zaplatiť viacej? No čo už potom to je na celý život.

Michael86

Dr. Červen od 1.4. zase dviha ceny uz je to 880 zakrok + 330 CA bolo 800+ 200 pekneee takze zbohom rovny nos tento chirurg bol jediny asi ktory by dokazal urobit fakt pekny a prirodzeny nos no za kvalitu sa platí nadštandardne

Michael86

Ze vraj nos ju tam stal 2000e podla bulváru no podla oficialne cenníka novamedu kompletna operacia nosa stoji 800e zakrok + 200e celkova anestezia tak nechapem tomu ,ze ci ked vidia ,ze niekto ma peniaze vypytaju si viac ?

Iva_

Neviem sice kto to je :-), ale myslim že tu sa píše že bola u dr Červeňa v BB. Som zvedava aj ja ako to bude mať spravene. www.pluska.sk

eskimacka

citali ste? Heringova bola na plastike nosa v Banskej Bystrici, predpokladam, ze u Kovaca. Tak som zvedava, ked ju pofotia

Iva_

Bibka ja idem na reoperáciu pretože hrbol nemam teraz na kosti ale pre zmenu na chrupavke :-( trošku moc mi ubral chirurg z kosti a zostala mi tam jamka.

Michael86

Ani u mna by to uz nemalo byt horšie no mam na nose len hrbol po dvojnasobnom uraze bojim sa toho ze hrbol bude odstraneny ,ale nos pojde napr do strany lebo z predu ho mam rovny ja neviem radsej mat hrbol z profilu ako z predu do strany alebo bojim sa este toho ze nebude vyzerat prirodzene a nebude sa hodit k mojej tvari tohto sa najviac bojim no dufam ze ten hrbol sa odstrani bez vacsich kompikacii vybral som si podla mna dobreho chirurga operacia bude stat 1000e bude to moja prva opka preto aj ten strach no nejako to prezijem snad

Bibko

Danka a Iva a preco idete na reoperaciu? Nepaci sa vam to, alebo to vyslovene ten lekar pokazil.. Ja mam tiez take stavy, ze ci ano alebo nie. Tuzim po novom nosteku uz od mala ale bojim sa, ze to bude horsie ako je. Ale moja kamoska mi povedala: horsie to byt uz nemoze :) ..

Iva_

Danka 0 ja som na tom podobne :-(, inak fakt by niekto nemal vôbec robiť toto povolanie ak mu ide iba o peniaze a operáciu odflaknu alebo ho už potom nezaujíma ako vyzera nos po nejakom čase.