Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Pána Boha a to komu sa chceš tak páčiť?Tak na to by som sa uz nedal radsej sa zmierim s nesúmerným nosom ja nechapem videl som videa kde český nemenovaný chirurgovia urobia krásny nos na prvý krát isto je nejaká šanca ,že sa to podarí na prvý krát je hrozné íst na prvú operáciu s predstavou ,že to len spustí další kolotoč problémov hroza aj pomysliet

Iva_

Lu_cia koľko krat? No kým je to OK :-) Ak to nevyjde prvy krat to odstranenie hrbolčeka tak by bolo dobre to urobiť znova a myslim že po 2x zbrusovanom hrbolčeku by tam už nemal byť. A ak by aj nahodou bol, aj po druhom zbrusovani potom by bolo asi dobre použiť otvorenu metodu operácie lebo vtedy je lepšie vidno čo je vo vnútri, alebo to už potom nechať tak.
Ja som mala tiež zbrusovaný hrbolček medzi kosťou a chrupavkou a do troch mes.kedy bolo po odpuchnuti znova všetko vidno som ho tam mala znova a zda sa mi že mi ho chirurg nezbrusil dobre iba akože, neviem. Takže idem znova na operáciu otvoreným spôsobom k inemu chirurgovi ktorý mi odstrani aj kopu iných nesumernosti ktore si hneď všimol na špičke a nad nosnými kridlami + rekonštrukcia poškodenej prepažky.
Viete že ten nos ma bude stať dokopy aj s tým čo budem platiť na sukromnej klinike a čo som platila pri operácii u prveho chirurga? 2200 eur spolu a to sa dosť bojim aby to nebolo ešte horšie. Ak zaratam aj cestu taxi vždy z nemocnice a na kontroly čo som chodila s dlahou na nose a s taxi budem musieť isť aj teraz tak to bude dokopy okolo 2560 eur. Teraz budem 2 roky splacať uver za reoperáciu. Niekedy aj ľutujem že som na tuto operáciu vôbec šla a ešte k tomu do Ružinova kde im ide len o peniaze a ak ide o opravu tak ste tam pre nich nikto.

Lu_cia

Este jedna otazka, kto uz na nu dostal odpoved od chirurga, nech sa prosim vyjadri:

KOLKOKRAT JE VLASTNE MOZNE PODSTUPIT CHIRURG: ODSTRANENIE HRBOLCEKA (KTORY VZNIKA NA CHRUPAVKE HOJENIM)?

Majte sa pekne a hlavu hore :)

Lu_cia

Ahojte,

ja mam po operacii uz rok a pol. Medzitym mi chirurg odstranoval vyrastok-hrbolcek, ktory mi vznikol medzi kostou a chrupavkou. Hrbolcek sa mi spravil znovu, teraz trochu viav na boku, mensi, ale vidno ho najmä pod umelym svetlom, vyzera to ako velka vypukla vyrazka na nose. Tak sa znovu chystam zavolat a objednat. Uz som to chcela nechat tak, bol tam, ale mensi, ale ked sa uz ludia pozeraju, co to tam na nose mas, asi to chce riesenie.

Minula som tu polozila otazku, komu po odstraneni hrbolceka uz dalsi nevyrastol. Nepamatam, ze by sa niekto ozval, preto sa mi zda, ze to snad uz ani inak nebude.

Ak uz aj nebude chirurg korigovat, tak sa ho aspon spytam, co sa s tym da robit, mozno to zmiernit nejakou vyplnou?

Ludia, ani jeden nos po operacii nie je 100%-ny, ale to je podla mna ok. Dolezite je, aby pripadne nerovnost skutocne nebila do oci, ja by som uz nejaku drobnost ani neriesila.

Michael86

Ja neviem podla mna mala normalny nos aj pred operaciou ja mat taký nos tak ma ani vo sne nenapadne ist na operaciu

Iva_

Inak nechapem ako si môže istý chirurg založiť vlastnu stranku o nosoch ak nema na pacientov čas. O čo mu potom ide? Aby mal ešte viacej roboty ako teraz a mohol sa zase sťažovať pacientom, že nema čas na reoperácie a nerobí ani kontroly? Ani by som sa nečudovala že už vôbec nebude mať čas na kontrolu ani pri odstranovani dlahy a bude to musieť robiť iný chirurg, ak sa mu do nemocnice nahrnie viacej zaujemcov o operáciu.

Jana C

ESKIMACKA
Keďže si dávala upravovať aj prsia, tak musela ísť k Červeňovi, Kováč je ORL. A paparazzi fotky nie sú spred Roosveltky, aspoň pokiaľ si pamätám

Michael86

Je to o 210e viac ako bolo a to sa mi uz zda fakt vela mozno pre celebrity je to prijatelna suma no bohuzial nou niesom a ani nechodim s Borisom Kolarom ten uver mi nevysiel tak sa mi rozhodla pomoct rodina budem im to splacat no aj sa bojim im povedat ,ze uz je to drahsie o nemale peniaze musim sa rozhodnut pre ineho chirurga no neviem si predstavit cestovat niekde do BA a potom na kontroly.