Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

jajka555

ach
ahoj, si este kratko po op.. ja mam styri mesiace po opke a stale este nos nie je taky ako by mal byt. spicku som mala aj ja ako bombulu, uplne inu, gulatu a siroku.. asi po dvoch mesiacoch od opky uz bola v celku pekna stihla, aj ked stale cela spicka je este tvrda, taka ako nie moja, takze stale cakam kym sa to uplne da dokopy. mne spicka klesla casom a uvidim ci pojdem este na jednu opku, lebo hojenim mi vznikol taky maly kopcek na mieste kde mi zrezavali hrbol a aj ta spicka dohora bola krajsia hned po opke. ak nechces, aby ti klesala spicka, prelepuj si nos na noc..nadvihni si ju leukoplastom dohora.. ja som bola leniva na prelepovanie :(

tchibo

Ach, urcite to je opuch. Nos sa vraj dostava do svojej "konecnej" formy cca po 1roku od opky. Takze urcite, ked pojdes na kontrolu, to bude ok a Dr. ti povie to iste. Hlavne to nechaj na pokoji. A ak chces vidiet, ze sa ti nos naozaj meni, tak si rob fotky napr. kazde 2w v ten isty den a uvidis ten rozdiel.:)

Michael86

Ach:
Určite idem do toho ,lebo ak teraz vycuvam uz nikdy do toho nepojdem a ja zvyknem veci dotiahnut do konca nerád sa vzdavam a vzdat sa pocitu ,ze budem mat normalny nos je dost tazke .Som taký prmenlivý teraz niekedy mam fajn pocit a tesim sa inokedy naopak mam obavy hlavne aj kvoli okoliu ,lebo aj ja som urobil chybu ,ze som o tom povedal kamaratom atd mal som si to nechat pre seba teraz po opke si budu moj nos viac vsimat a nerad by som pocul nejake negativa...A gratulujem ti musi to byt dobry pocit ,ze to uz mas za sebou a ze si aj spokojna ,neboj sa podla mna to odpuchne a bude to este lepsie nez je teraz .

ach

Michael86, urcite chod, ja som mimo toho velmi spokojna, mam konecne profil aky som vzdy chcela a spredu dufam ze to odpuchne - navecer sa to vzdy trosku zmensi. vyzera uplne prirodzene, keby aj ostal takyto tak som spokojna hned na 1.raz, len aby sa uz z profilu nic nezmenilo na nom, hlavne aby ta spicka neklesla! to je moj najvacsi strach teraz :D ani ja som pred op. nemohla spavat bala som sa ze to bude zbytocne lebo som nemala daky skaredy nos ale teraz je ovela lepsi, aj rodina mi to potvrdila, takze som spokojna ze som bola.

Michael86

Asdfka :
Ved uz pomaly neviem ani spavat tak sa bojim,ze to bude horsie ako je nechcem vyzerat nejako divne cudne smiesne moze sa stat kadeco darmo ,ze mi doktor povie hento tamto realita moze byt ina.Ja neviem skoro každý ma po opke nejaký problem a myslim ,ze ja nebudem vínimka s mojim štastím ,alebo kolko operacii treba podstupit ,aby ten nos bol ok ?Dve ?Tri?Jedna malokedy stačí.Ja musim makat aby som prežil a nie riesit nos furt ...to ho len tu riesim rad napisem co citim real som ticho a vsetko sa odohrava len v mojej mysli som uz raz taký velmi sa nad vecami zamyslam a rozoberam ich kolko krat az do neskorej noci ked mam hlavu plnu myslienok a neviem spat ako sa blizi ta opka je to intenzivnejsie kazdym dnom .

Michael86

Ach daj potom vediet ci ti to odpuchlo ,alebo ako si na tom aj ja sa chystam k dr.Kovacovi ,ale stale niesom uplne na 100percent odhodlany .Tohto sa aj ja obavam ,ze hrbol bude ostraneny ,ale vznikne nový problem napr mi pojde nos ktorý je z predu uzastne rovny do strany ,alebo nieco so spickou atd .

ach

no budem dufat ze je to len opuchom, neviem cim inym by to mohlo byt, ved hadam by mi ju nezvecsil..
u Kovaca som bola.