Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Mrzí ma ze mozno niekomu krivdim ale nemozem za to ze mam z toho taketo pocity je to cisto moj subjektivny nazor a je taky aký je nech sa nikto nehneva ,ale ked 9 z 10 tich nosov po operacii u dotycneho chirurga maju hrbol tak tu sa uz neda hovorit o stastí ako tu splietal Peter25 ....

Michael86

Carie uz je to vybavene nejdem tam uz po tomto co tu pisem urcite nie a fakt som z toho nemal dobry pocit niekto tvrdí ,ze orl klinika je super mne tam hned nesedela drzá namyslená sestricka ktorá nevedela povedat ani bú ani mú ale o to nejde to je nepodstatne ide o ten pristup a to ci dokazem doverovat chirurgovi v tomto pripade jednoznacne ,ze nie vsak ked si hocikto precita toto ,alebo aj ine fora zistí ,ze Kovac je tak 50 na 50 skor este horsie a to nemienim riskovat ked je niekto uz prepracovyný a nebavi ho to nech to nerobí ked je uz aj tak milionar nehorázny lebo moze fakt zakopnut

Carie

Michael86: radsej to zrus, hlavne ked si z neho nemal dobry pocit. Ja som u neho vtedy bola prave preto, ze som si to na tomto fore precitala, ze je dobry. Ale asi ako u koho. Ja by som k nemu uz nesla, aj keby mi to chcel korigovat zadarmo, uz by som z neho mala strach.

Michael86

Carie dakujem za info zrusim to v pondelok a pojdem inam ,alebo radsej sa zmierim s tym aky mam nos lepsie ako nieco riesit a aby to bolo este horsie a je viac nez iste ,ze u kovaca sa hrbolcek po opke tak ci tak urobí nebudem riskovat rovny nos spredu ked hrbol budem mat aj tak ...

Carie

Michael86: no ja som u neho na kontrole praveze nebola. Moja chyba, ale naplanovala som si operaciu kratko pred tym, ako som isla do Anglicka pracovat. Mna vtedy vobec nenapadlo, ze sa to moze aj dodzubat, myslela som si, ze tam pojdem s peknym nosom. Chcela som ist ku Kovacovi a spytat sa ho ze teda co s tym, ale prepadla by mi letenka a druha vec, po tom, co som vytrpela som nemala vobec chut aby sa mi v tom nose ril znova. Aspon vtedy nie.

Michael86

Carie a co ti na to povedal Kovac na kontrole tvaril sa ako ti to dobre spravil ?Nenavrhol ti reoperaciu ?Kedy ta operoval ?Ja by som to nevydrzal a normalne by mi preplo a koniec potom uz len cela a vazenie

Carie

Michael86: ak ti to pomoze, ze nie si sam, ja som sa kvoli tomu tiez zadlzila, to u Kovaca som vtedy vysolila 20 000 este nasich koruniek.

Michael86

1.7. mám konzultaciu u dr.Cervena a 23.6 ma ma operovat kovac tak je jasne ,ze sa musim rozhodnut bud risknut hrbolaty nos a neistý vysledok ,alebo sa spolahnut na cloveka ktory to vie naozaj ...

Carie

Michael86: presne viem ako sa citis, ja ked videla to dielo co na mne spravil tiez som bola v depkach. Ale potom som si tak nejako zvykla, vsak co mi ostalo. A potom ked mi tento Barta navrhol operaciu prepazky zo zdravotnych dovodov, tak som si povedala, idem do toho, este aj poistovna mi to preplati a konecne nebudem spredu vyzerat jak keby mi niekto rozbil frnak. Este aj na dokladoch (OP a vodicak) mam take fotky, kde vyzeram jak s deformovanym nosom. Ten Kovac ked mi robil nos, skutocne uz mohol aj tu prepazku spravit, ja som nevedela ze to takto dopadne. Bola som potom zhrozena, pred tym som sice z profilu mala 2 hrboly ale spredu som vyzerala ok, teraz uz ani spredu nie. Ale tento Barta mi pripadal v pohode, aj jednanie s nim bolo ok, prepazku vyrovnal dobre, to vidim uz teraz, neviem ci mi robil nieco aj so spickou, alebo vyzera inak len preto, ze je este napuchnuta. Uvidime az odpuchne.

Michael86

Presne o tom hovorím Carie ty si asi prisla z neba a odhovorila ma ist tam ...Je to tak dám na vnutorny pocit aspon raz v zivote a nepojdem do BB na orl ani konzultacia nebola nic moc pacient mu uz spal tak na mna nemal akosi prilis vela casu bral ma a tuctový kus akoby mu tie nosy chodili na páse jebem na to .Tiez mam hrbol v strede a ani spicka nieje sumerna vidim to ,ze by som aj ja dopadol na picu