Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Maya_chic

Michael - kolko stoji celkova rhinoplastika u Kovaca? kolko si cakal na termin? mas emailovy kontakt na kovaca?

pre ostatnych- Cerven, alebo Kokac? :) Cerven je zrejme drahsi, ze

Michael86

Teraz som dva tyzdne nebol na ziadnej zabave ani akcii prvorada je pre mna ta opka chcem ,aby vsetko dobre dopadlo tak sa aj tak spravam a viem povedat kamaratom ,ze nejdem a oni to pochopia,lebo vedia dovod inak nemam ziadnu alergiu ani ine zdravotne problemy tak testy by mali dopadnut dobre uz len tento krocik urobit a potom uz len samotna opka a este kontroly atd atd no snad to raz vsetko prejde a bude to vsetko ok to by som bol ozaj stastny a bol by to ten spravny impulz ktorý potrebujem .

Michael86

Buduci tyzden uz idem riesit predoperacne vysetrenia tak dufam ,ze budu v poriadku ,ze sa tam neprejaví moj dost "bujarý" zivotný stýl,ale teraz mam pauzu chcem aby to dopadlo dobre a po opke chcem s takym zivotom skoncovat .

Michael86

Nebojim sa len si to neviem predstavit ,ze aky to bude pocit ked prvy krat uvidim moj novy nos no necham sa prekvapit :) dá sa povedat,ze sa aj tesim a dufam ,ze po opke sa budem citit lepsie a vela veci sa zmeni aj ked mozno je uz chyba vo mne,ze sa uz velmi na to zameriavam.Verim ,ze po opke to bude lepsie inak by som do toho nesiel a verim aj chirurgovi takze sa snazim obavy davat bokom aj ked niekedy ma prepadnu ,ale to je asi normalne ...Budu ma operovat v CA aj v tomto pripade mi daju naladovku ?

Aisa

Michael86 to sa ani nezda ale ani si nevieš predstaviť ako uprava nejakých iba 2 mm na nose pomôžu k lepšiemu vzhladu nosa a ak spokojnosti pacienta

tchibo

Michael86, pokial ides k Mudr. Kovacovi, mozes mu verit, ze urobi ti to tak, aby nos vyzeral prirodzene a hodil sa k tvojej tvari a aby prilis nezmenil cely tvoj vyraz tvare. Urcite sa este tesne predtym ako pojdes na salu porozpravate, ze co ti ide robit atd. A hoci aj ja som mala velky strach, ze ci zvladnem taku opku (tiez ma isli 1x operovat), tak som sa vazne cudovala, ale bola som uplne v pohode a vobec som sa nebala. Mozno to urobi ta naladovka:)
A hoci sa Ti zda, ze 2mm su malo, tak ver tomu, ze vie, co robi. Predsa len, on robi len nosy, takze urcite vie, ze co si moze dovolit a do akej miery v zavislosti od vychodzieho stavu nosa. Takze drzim palce, nech to dopadne dobre a budes spokojny!!!!

Michael86

Ja sa bojim hlavne toho,aby som nemal po opke nos ako skokanský mostík to radsej nech tam je hrča.Myslím také skokanské mostíky aké sú vo Vysokých Tatrách .