Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Lucia203

Čo si myslite o tomto članku kde písali ešte o Jacksonovi keď žil? Môže sa to stať aj niekomu z nas?
Michael (50) bol kvôli veľkým bolestiam nútený navštíviť kliniku v Beverly Hills. Lekári sa domnievajú, že dôvodom jeho infekcie bola plastická operácia nosa. „Michael Jackson má vážnu stafylokokovú infekciu, ktorou sa infikoval počas práce na rekonštrukcii jeho nosa. Je tu hrozba, že sa choroba zmení na nekrotizujúcu fasciitídu, ktorá začne zabíjať jeho kožu. Takže musí byť nanajvýš starostlivo monitorovaný,“ prezrádza nemenovaný zdroj.

Hudobná legenda sa okamžite podrobila antibiotickej terapii, ktorej účinok sa však ani po týždni nedostavil.

Carie

Michael: ak si na tom tak zle psychicky tak radsej zatial na tu operaciu nechod, ak by to nahodou nevyslo tak ta to uplne polozi. Skus sa najprv dat trocha dokopy. Za kazdym zlym obdobim pride zas to dobre. Teraz si na dne, ale dobra sprava je, ze od dna sa mozno odrazit.

Carie

Lucia: tak ja sa v technikach rezania nosa nevyznam, ale nic nie je vidiet zvonka, ani medzi nosnymi dierkami nemam ziaden rez, tak asi vnutornou. To by som teda nechcela aby mi tam zostal viditelny rez, to by som do toho ani nesla.

Lucia203

Carie teraz ťa operovali na Antolskej otvorenou metodou operácie alebo uzatvorenou? Myslím či ti nerezal nos zvonku medzi nosnými dierkami.

Lucia203

Michael86
Aj ja ti odporučam aby si šiel na konzultaciu k dr Červeňovi a k nemu aj na operáciu. Priplať si o tých par stoviek viac ale budeš mať lepšiu šancu že to bude dobre. Videla som od neho nadherne spravený nos a bez hrbolčeka. Dr Kovač nie je zlý ale lepšie mi ide vnutorný nos ako vonkajši, lenže v poslednej dobe je tu o ňom už nejako veľa písane že nie su spokojní, tak to neriskuj.
Ja som si na operáciu v Ružinove u dr H... odkladala skoro cele tri vyplaty, nič som si nekupovala iba prispela na domacnosť, chvala bohu že byvam u rodičov a dopadlo to tak, že on ako odbornik na nosy mi nebol schopný spraviť normalny rovny nos spredu aj z profilu bez hrbolčeka ani po viacerých operáciach, nos mam celý zjazvený zvnutra a reoperácia bude naročnejšia a drahšia tri krat toľko. Teraz som sa zadlžila uverom a musim isť na reoperáciu pretože prosiť sa chirurgovi ktoreho nos po odstranení dlahy už nezaujima je o ničom, bez uplatku na vas každy vyje.. ale prečo by som mu mala davať uplatok ak som si už raz zaplatila a pritom kolke nosy robí cez poisťovňu? Skur..ný život kde sa vam za nos najprv posmievali a potom vam život ešte skomplikuje aj chirurg.

Michael86

Carie lekár ziadny nos mam po uraze z mladosti a vytvoril sa mi tam dost vyrazny hrbol taktiez sa tym posunula prepazka a spicka nieje tiez idealna ,ale uz som na pokraji sil ja neviem ja uz fakt nevladzem nikdy som nebol takto zniceny ako som teraz a to nieje len nosom je toho vela na mna normalne rozmyslam ci si za tie peniaze co mam na opku nezaplatim radsej pohreb.Vyjebaný zivot ma len trapi tak naco mam zit do pice a este tieto opletacky s operaciou ktora ma moze uplne polozit jedine co potrebujem a co mi pomoze je pobalit kufre a vypadnut niekam makat to chcem urobit po opke no ak to nedopadne dobre pojdem do pice .