Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Iva_

Prosim vas kto ste boli u dr Kovača na reoeprácii (po ňom) tak ste aj platili napr za CA znova alebo za LA alebo za naklady za leukoplast, obväz...? Alebo vôbec nič aj ti čo ste boli u neho na reop. v CA?

Michael86

Ani ja som nechcel ist v lete toto je tak akurat pred letom (cez leto uz budem mat na nose sadru) :) original na kupalisko :) .A niesom z BB ,ale nemam to daleko kedze som z BB kraja no aj tak je to trochu komplikovane hlavne to ,ze o tri dni po opke asi treba ist znovu vyberat tamponadu počul som ,ze to moze vybrat aj hociktorý orl lekar no tym co mame tu u nas v LC neverim su to namysleny arogantny ani neviem co radsej a hlavne nezodpovedny (česť vínimkám).

Maya_chic

aj mne treba robit prepazku, vidim to na Kovaca, ktoreho ta ma operovat? ani si necakal dlho na termin ja uz asi v lete nechcem velmi, ale zaciatkom septembra by som isla, ta cena je snad aj najlepsia na SR a je odbornik, tiez nie si z BB?

Michael86

Uvidime ako ja dopadnem u dr.Kovaca si to ani neviem predstavit ako budem vyzerat po opke no viem ,ze ziadne radikalne zmeny to nebudu a to mi vyhovuje k mojej tvari by sa aj tak nehodil maličký bábikovský noštek a viem ,ze dr.Kovac dbá na to aby bol ten nos prirodzený + treba mi robit aj prapzku a on je na vnutorny nos fakt odbornik ked som bol u neho tolko tam mal Certifikatov atd plnu stenu myslim ,ze sa to nedava len tak .

Maya_chic

tak na Cervena asi možem zabudnut :( to eje na zblaznenie :( cena celkova je 1330 eur :( a to este neratam cestu do BB kde by som musela minimalne 2 x ist...takze zrejme Kovac...

Michael86

tchibo
Tak fajn na tu naladovku sa tesim som si myslel,ze na salu pojdem v strese a tak na sucho zopár naladoviek by mi potom mohli dat aj na doma :)...Ty si spokojná s vysledkom operacie ?

tchibo

Michael86, ano aj pred CA ti daju naladovku, nech ides v pohode na operacku:)) ale vela urobi aj prostredie a personal a ten je tam skutocne super, su velmi mili a laskavi.
Ta cena je u teba standatrna, aj ja som tolko platila.

Michael86

U dr.Kovaca sa cena za zakrok pohybuje pod 1000e aj s CA u mna konkretne to bude 850e neviem ci je to individualne a čo sa týka dr.Červeňa tam stoji zakrok 880e (celkova rhinoplastika) + 330e CA aspon podla cennika aktualizovaneho od 1.4.2011

Michael86

Maya
Od konzultacie budes na opku cakat tak priblizne mesiac u mna to je mesiac aj tri dni presne co mi uplne vyhovovalo...A ano Dr.Červen je drahsi a aj na termin sa caka asi dlhsie čo sa tyka toho ,ze kto je lepsi to je tazka otazka Dr. Kovac je velky odbornik na vnutorny nos,ale hovorí sa ,ze dr Červen má fakt zlaté ruky 1.7. som objednany k nemu na konzultaciu no asi sa nedostavim kedze budem mat uz po opke stale som si nie istý ci moje rozhodnutie je spravne .Dilema...