Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Dakujem vam pekne za odpovede fakt ma to ukludnilo u mna ide len o tie obycajne testy krv a moč hiv zatial nemam aspon dufam ,ze nie :)).

Iva_

Michael86
ta tvoja doktorka či sestrička ti nema čo komentovať keď ideš na odber krvi 14 dni pred operáciou. Maš to predsa v papieroch že 14 dni môžu byť stare. A to či pôjdeš 14 dni to je jedno. Lebo ak si maš nahodou spraviť aj na AIDS, HIV, alebo žltačka tam tieto vysledky trvaju dlhšie ako 6 dni. Mne prišli na 10 deň. Ale ak maš iba klasicke ako krvny obraz, moč ... tak to je ine tam ich maš aj na druhy deň.

ach

ahojte, mam tyzden aj nieco po op. z profilu nos vyzera velmi fajn, ale spredu je spicka fakt OZRUTNA, velka, je mozne ze je to len opuchom? lebo mne sa nos pred op. spredu praveze celkom pacil, a az takuto siroku spicku som nikdy nemala, a to mi ju doktor chcel zuzovat, takze si to neviem vysvetlit.
a este sa strasne bojim ze mi spicka klesne, na zaciatku bola tak fajne dohora a zda sa mi ze je coraz nizsie, tak v norme ale ak by este trochu spadla tak to by uz bolo zle :D neda sa tomu dako zabranit, nepomoze ked si ju budem dvihat alebo tak, ci to moze skor este zhorsit?

tchibo

Aj ja som mala predoperacne 1w pred opkou, ale zalezi, ci tam nie je nejaky sviatok, pripadne, ze ako rychlo robi labak a kedy dodava vysledky a ako rychlo ta potom vie zobrat internista na predoperacne. Takze myslim, ze by si to mohol stihnut v pohode:)

Asdfka

Michael:

Ja som si robila tyzden pred op, v pondelok mi brali krv, v utorok som mala vysledky, v stredu som isla na interne.
A mali ma operovat v utorok, ale aj tak mi to vsetko bolo na velke nic, cize mozem ist znova na vsetky vysetrenia

Michael86

Dnes som sa z rana tak rozculil ,ze koniec tak idem si robit tie predoperačné vyšetrenia k obvodnej lekarke a tá ,ze to je skoro ešte ked ma maju operovat az na konci mesiaca ok to som uznal no ked mi povedala ,ze stačím 6 dní pred opkou tak som mal dost a na just to vychadza na stredu bohvie ci tie vysledky stihnu prist ked v sobotu nedelu sa asi nerobi a v utorok na ten tyzden co nastane mam opku ...Na konzultacii mi povedali ,ze 2 tyzdne pred opkou to mam robit nie 6 dni tak čo rieši tá krava obvodná nechcem aby mi posunuli termín na horúce leto vtedy sa to ani nedoporuceje robit takýto zakrok kvoli hojeniu ...Vy ste si kedy robili predoperačne kolko pred opkou ?

tchibo

Michael86, ano ja som s vysledkom velmi spokojna:)) A dlaha sa nosi len 1w, potom ti ju da dole a potom este 1w leukoplast. Takze nemas zabite cele leto. Zalezi, ze ci budes mat modriny po opke a v akom rozsahu. Ja som mala minimalne, ale nejake boli. Comu sa ale pri lamani kosti neda vyhnut.