Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Ze neexistuje ?To je blbost existuje no hlavne od prirody a od šikovných chirurgov videl som xxx videi ako sa robia nosy a robia sa hlavne tak ,ze nejde len o pol hodinovú zalezitost ,ze zbúcham ich za den aj pat len nech su a nech su aj s hrbolcekom vsak meno uz mi nikto nezoberie ...Ak ma niekto poznačí na celý zivot zaplatí za to

Carie

Ja som mala praveze s Kovacom z BB zle skusenosti. Tak neviem ci len pri mne to nevyslo alebo co. Mala som na nose v strede hrbol, to mi odfaklil, ale nedobre, ciastocne je to tam stale a hlavne ked sa zamracim to velmi vystupuje a vyzera uplne neprirodzene. Takisto som mala hrbol na spicke, to mi tiez neurobil dobre, na jednej strane nosa to odstranil viac, na druhej menej. A neoperoval mi nosovu priehravku, ale kedze mi zrezal spicku, ktoru som mala predtym smerom dole, bolo mi vidiet nosne dierky co predtym nebolo a vdaka krivej prepazke ten nos vyzeral ako deformovany. Vcera ma operoval Dr. Barta z Antolskej BA. Robil mi tu prepazku. Zatial to vyzera dobre, nosne dierky konecne rovnako velke, ale mam to este hodne napuchnute, uvidim, ako to bude cele vyzerat ked to odpuchne. Ale ak takto jak to je, len to rovnomerne odpuchne tak som spokojna. Ale ta bolest... :(

peter25

Jaaaaaj, ty si videl ich nosy zblizka, ze? Cerven nerobi nosy bez hrbolu, proste ma stastie, ze vacsine pacientov telo nereaguje na zasah tvorbou noveho tkaniva, a Kovac robi iba nosy. Ja mam nos po operacii omnoho rovnejsi, zdaleka nie dokonaly, ale to nema nikto, nos proste je kus kosti a chrupavky, a da sa to zlepsit o hodny kus, dokonaly nos ale neexistuje.

Michael86

Jedine dr.Červen na Slovensku vie robit pekné nosy bez hrbolceka po operacii presiel som si stovky prispevkov a ani jedna staznost aj prsia operuje inak nez ostatný plastický chirurgovia co svedci o tom ,ze aj nosy robí tak aby tam neostal pojebaný hrbolček nechcem nikomu robit reklamu no vo vnutri citim ,ze moja volba je nespravna a ze ak pojdem na opku tam kde idem tomu hrbolu po operacii sa proste nevyhnem ...

Michael86

Ak tam má byt hrbol aj po operacii tak radsej nech v tej narkoze skapem a uz sa nepreberiem budem riskovat moj rovný nos spredu kvoli profilu ?Vsak aj tak tam bude hrbol tak jebem na to kebyze byvam v Cechach tak viem komu mozem verit dr.Tomas Dolezal . Dr.Mestak tí robia nosy bez hrbolu a na prvý krát .Mozem jebat reoperacie a podobne sračky ja na to nemam cas ak sa to nepodarí jebnem sa radsej pod vlak

renca212

Skoda ze aj po operacii ostava este hrbol to sa fakt nenajde chirurg ktory to urobi bez toho hrbolu ?Ja som videla nosy od dr.Cervena a boli prirodzene a bez hrbolceka ako od prirody asi to aj treba vediet tak urobit aby tam nebol ten hrbolcek .

ach

dakujem za uistenie, zo zaciatku som sa trochu bala, ale uz to je celkom ok aj spredu. a hrbol sa vytvoril aj mne. skoda. ale tak kazdopadne to vyzera lepsie, aspon zatial.
cize ak si budem spicku na noc prelepovat, je vecsia pravdepodobnost ze mi ostane dohora? ja si ju prelepujem, ale neviem, nemozem tym nic pokazit?

Lu_cia

Spicka odpuchne, mne to trvalo snad aj dlhsie ako pol roka. Po operacii je skutocne ako bombula, len trpezlivost. Teraz som rok a pol po OP a spicka je stihla a makka, v lete odpucha pomalsie.

Co sa tyka vyberu chirurga, Kovac je vyborna volba. Ziadny chirurg vam nezaruci, ze sa vam to zahoji bez hrbolceka, nie je to chyba chirurga. U Kovaca sa vsak da ohladom toho stale poradit a pripadne to znovu opravit. A je to skvely clovek, cela ORL Klinika v BB je skvela.