Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

jajka555

to si pekne napisal :))) mas pravdu neries to :)) casom sa uvidi ako to vsetko odpuchne. ja mam stale aj po 5tich mesiacoch pocit, ze to este nieje konecna podoba. inak mohol by si mi poslat fotku pred a aj po ak mas :)) ja som ozaj zvedava po tom vsetkom co pises ake si to mal a ake to mas :)) poslem aj ja ak chces :) hm?
ja som sa tiez po opke stale pozerala do zrkadla a aj sa fotila, priatel mi vravel ze uz som chora z toho, ale potom ma to preslo

Michael86

Ja som mal hrbol na mieste kde sa spaja kost s chrupavkou tak tam to mam prelepene asi 5timi leukoplastami mam to tak mat 5dni a potom si sam len na noc preliepat.Este je fakt velmi skoro robit nejake zavery ked to odpuchne ten nos moze vyzerat uplne inak a uz ma nebude znepokojovat to ze ide do cecka ale uplne nieco ine takze najlepsie by bolo neriesit to vobec ,ale ja som uz asi chorý ked to v kuse obzeram akoby krasa zalezala len na nose vsak mam kopec inych chyb a iba to zle na sebe vidim ale nemozem za to ze to vidim a ze je to tak to nemyslim len nos ale napr aj usi mam priliz vysoke celo a podlhovastu tvar no hroza tak sa nechapem naco sa tu znepokojujem nad nosom mna treba celeho vymenit aj myslenie vsetko komplet ...

jajka555

lucia203
tu jazvicku si nikto nevsimol, len ked som vravela ze mi tam rozrezali nos, tak vsetci tak pozorne pozerali kde vlastne ta ciarka je :)) bola taka 1mm ruzova, ale videla som ju asi len ja :)

Carie

Miso: vsak mohol by si mat keby si chcel :) Inak k tomu vybezku, ja som take tiez mala po opke, ak ta to potesi, po par mesiacoch to prestalo byt tak viditelne, v podstate to je viditelne uz len ked sa zamracim.

Michael86

Carie su to take zmiesane pocity nieco je dobre lepsie ako predtym a niektore druhe veci ma znepokojuju ...A ja a fesak neblazni :) ak by som bol fesak mal by som kopec dievcat a na opku by som ani len nepomyslel :)

jajka555

aj ja som si prelepovala tu cast kde bol hrbol, tesne nad spickou. ale mne sa potom objavil ten hrbolcek a som sa zlakla, ci to nieje z toho prelepovania. lepila som si to len tesne nad spickou leukoplastom cca 1cm sirokym, cize nad nim mi vznikol hrbolcek, ktory uz nezmizol. takze neviem... radsej si prelepuj celu kost, nie len cast ako ja. a tu spicku si len tlac prstom do strany na par sekund, popripade si ju tiez nejak prelep aby bola rovno a nechaj tak celu noc

Michael86

Este ma znepokojuje ze na pravej strane kde mi lamali kost si nahmatam asi 0,5 cm vybezok kosti neviem ci aj to bude vidno ked to odpuchne ale na lavej strane to nieje

Carie

Miso no to mi je luto, ze az tak spokojny nie si, ale ked si si to ty sam nevsimol na prvy pohlad, ani nikto druhy si to nevsimne ked sa na to nezamera. A nos ti bude urcite este odpuchat, uvidis potom. Mozno sa to este zlepsi. A okrem toho, chlap nemusi byt dokonale krasny! A ty si bol fesak uz aj predtym.

Michael86

Mam si prelepovat len hrbol lebo som tam mal hrubu kozu a nejako sa zle prichitila ku kosti tak mam medti kostou a kozou priestor mam tak robit kym sa mi nezrastie ta koza s kostou ak sa vobec zrastie a ako sa to da masirovat aby z toho nevzniklo velke C ? Ten hrbolcek po operacii sa kedy vznikne vytvorit tyzden dva po nej ?