Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Carie

Miso tomu verim, ja som bola tiez cele dni len doma, az dokym mi vybrali tie folie, stale som krvacala z nosa, cize som nemohla vobec chodit von, ani len do obchodu, furt len doma. Potom sa to zlepsilo, ale stale som von moc nechodila, pretoze som mala stale ucpany nos a tvorili sa mi v nom velke chrasty. Aj to sa uz nastastie zlepsilo. Posles aj mne fotky? :) katy.r(zavinac)centrum.sk a Jajka aj ty ak sa ti chce :) Som zvedava

jajka555

michael
diky za foto, uz som poslala aj ja. mal si dost velky hrbol, ale je to uz pekne :)) uz iba pockat kym to odpuchne. ty si cca tyzden po opke? ja som este dva tyzdne bola cela s modrinami a opuchnute som mala aj lica :)) sa ti to pekne a rychlo hoji

Michael86

Prestal som so vsetkym zlym co som robil od a po z v minulosti som mal velmi velke problemy a modlil som sa aby som sa z toho vyhrabal podarilo sa a zmenil som sa k lepsiemu myslel som si ze to prinesie svoje ovocie no neprinieslo to nic akurat sa citim ako vazen vo vlastnom tele mam sto chuti vratit tie casy ked som si uzival ako sa dalo a vsetko som mal na haku ...Uz mi asi lezie na hlavu tych 11 dni co som len doma a moj jediny pohyb bol ist na kontrolu a spat domov medzi 4 steny

Carie

Miso: si este mlady, uzivaj si zivot so vsetkym krasnym co ti prinasa. Nesustred sa na svoj vzhlad, nikto nie je 100% dokonaly, kadzy ma nejake chybicky. Najviac ich vidime sami na sebe a ti druhi si ich casto ani nevsimnu. A raz stretnes tu pravu, s ktorou zalozis rodinu :) Netreba sa unahlovat, ale dobre si vybrat.

Michael86

Carie od strednej skoly sa obdivovatelky nejako vytratili vtedy mi isla karta to ano no teraz to je presny opak je pravda ze vtedy som sa az tak nezaoberal vyzorom a myslel som pozitivne bol som blaznivy a uzival si zivot naplno no teraz neviem co sa deje akoby ma presla vsetka ta blaznivost akoby som zacal byt vazny a bral zivot zodpovednejsie mozno je to vekom a tym ze uz rozmyslam nad rodinnym zivotom no ako to vo svete chodí ze to po com najviac tuzis neprichadza.

Carie

Miso: blaznis? Ze aspon jednemu dievcatu sa pacis? Ty musis mat obdivovateliek kopu :-) Treba ti zas babu, aby si nemal cas vymyslat hluposti a zaoberat sa vzhladom a hladat na sebe chyby, ktore nikto iny nevidi.

Michael86

Carie a myslis si ze nechcem ?Mal som priatelku 3roky teraz sme sa rozisli pred dvoma mesiacmi a odvtedy som sa asi zblaznil a riesim veci ktore by ma vtedy ani nenapadli ona ma mala rada takeho aky som a ja som bol spokojny ze aspon jednemu dievcatu sa pacim a vsetko mi bolo ukradnute ci mam taky a taky nos atd ,,,Teraz asi cakam zazraky ze ked budem mat krajsi nos ze uz bude o mna zaujem ale to je hlupost je to o inom a ja celkovo som nic moc nelutujem sa len pisem ako je .