Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

jajka555

a nekazal ti prelepovat alebo masirovat? vies si tym trosku ovplyvnit tvar nosa. a inak aj ja mam take mini c-cko :) co nejak neriesim

Michael86

O mesiac mam dalsiu kontrolu...Ta chrupavka mi isla do strany aj pred op vedel som o tom no nejako to nebolo viditelne ale ako sa odstranil ten hrbol je to vidiet viac a najviac sa obavam toho ze ked to odpuche bude to este viac vidiet tak super uz nebudem mat hrbol ale nos v tvare Tureckeho polmesiaca

Michael86

Tak uz ma to nadsenie preslo :) z profilu vyzera super ale :) z predu ide do strany chrupavka :) robi to efekt céčka C a to nieje ziadna léčka :) ...No je opuchnuty mozno sa to nejako strati a mozno viac zvyrazni kazdopadne kaslem na to uz urobil som maximum co som mohol a u mna ziadna 5 ta opka nehrozi ani druha ...

jajka555

piata? no to je dost :( to by ma uz asi trafilo, ja dufam, ze absolvujem len tu druhu a bude to dobre. lekar vravel, ze sa snazia robil skor konzervativne tu spicku, aby to potom ludom neprekazalo, aby nemali tzv. horenos :)) ale u mna to mohli kludne trosku prehnat. prepazku robili aj mne, komplet vnutro nos, operoval ma aj orl lekar.

Lucia203

To je super že tu jazvičku nebude vidno ja som si to predstavovala že tam budem mať červenu čiarku asi 2 mm a každy to uvidi kto sa pozrie na nos odspodu, napr u zubarky, alebo niekto v praci, škole...
Idem pozerať TV noviny ak by niečo zajtra odpíšem

Lucia203

Idem na piatu operáciu onedlho na sukromnu kliniku v BA. Mne chirurg nevedel spraviť pekný nehrboľatý a sumerný nos a navyše mam problem aj s prepažkou.

Lucia203

Škoda že je riziko v tom že ta špička môže klesnuť späť, asi maju väčšiu vyhodu tí, ktorým špičku vôbec nepodvihovali lebo nebolo treba, ten uhol medzi nosom a perou mali akurat a im vlastne by nemala klesnuť ak im ju nepodvihovali ešte viacej, no nie?

jajka555

operovali ma v chirmede otvorenou met.,mas pravdu :)) ale jazvicku nevidno, nikto si to nevsimol ani na zaciatku, ked bola trosku viditelna. ty si tiez po opke, alebo planujes?

jajka555

ano, presne tak, ja som aj pred opkou mala spicku skor smerom dole, po opke bola pekne dvihnuta nahor, ale postupne klesala. porovnavala som si fotky mesiac po opke s terajsimi a vidno to. viac sa mi pacilo ked bola nadvihnuta. ale asi u kazdeho nosa to je individualne, niekomu klesne viac, inemu menej.