Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Lucia203

Jajka teba operovali v Chirmede otvorenou metodou? Maš nejaku jazvu medzi nosnými dierkami? Ak ano je to velmi viditelne?

jajka555

lucia 203
dvihali mi spicku, ale klesla. ale chcem ju este zmensit a nadvihnut, a aj odstranit maly hrbolcek co mi vznikol pri hojeni. oni vedeli aky nos chcem mat, ale ja som ho mala velmi dlhy a z hrbolom, takze mi vraveli ze ho skratia ako sa bude dat, lebo mam dost hrubu kozu na nose a aby tam neostala velka vola, potom by ta koza vyzerala velka na moj nos. takze skratili ako sa dalo, myslim, ze koza sa pekne prisposobila a tak chcem este trosku skratit, hovorila som im o tom na poslednej kontrole a tak sme sa dohodli, ze rak po operacii pride znovu a dohodneme sa co a ako, ze nieje problem s opravou, vraj bude stacit LA. ale to si uz dam robit aj prsia :)) takze tamto si uz budem platit normal, len som sa bala ze aj za nos budem znovu platit, to uz by bolo vela na mna

Lucia203

Jajka55 ešte k tomu plateniu v Chirmede ti neviem povedať ale väčšinou to býva tak, že ak budeš mať znova CA tak sa plati za tu CA, pripadne LA + ubytovanie ako predtým. Za reoperáciu by sa nemalo iba v pripade že to bude tvoja chyba ta reoperácia, napr. uraz. Vtedy chirurg zato nemôže a nie je povinný ti urobiť reoepráciu zadarmo ak to bolo spôsobene napr.urazom.
Strašne davno tu písalo jedno dievča čo bola v Novamede v BB, po operácii chcela nos ešte trošku skratiť lebo sa jej zdal dlhy a musela zaplatiť znova okolo 22 tisic Sk ešte vtedy. Nato su tie rozhovory pred operáciou kde sa dohodnete čo a ako a ona mu to asi presne nepovedala ako chce špičku a spravil to podla seba, jej sa zdal dlhý jemu nie... a potom to bral akože to nie je jeho chyba a platila znova.

Lucia203

Jajka555
tebe pri operácii vtedy dvihali aj špičku nosa a klesla ti naspäť? Alebo ti ju nezdvihali a teraz by si ju chcela zdvihnuť?

jajka555

aj ja som velmi rada, ze sa ti nos paci, to je super. co mas teraz s nosom robit? masirovat, prelepovat? kazal ti nieco lekar?

peter25

Skvele, gratulujem :) Konecne pozitivna sprava po vsetkych tych pindoch...takze predsalen nieje Kovac taky diletant jak tu podaktore ´´entity´´ tvrdili. Tak snad sa konecne zbavis tych tvojich manii, na novy nos davaj aspon dva mesiace velke bacha, nehrat futbal, hokej, ziaden sport, bacha na rozne sauny, fitka...zmeny tlaku plus riziko zranenia a vyhybaj sa miestam, kde su chori ludia, neries to ze ti bude opuchat a odpuchat aspon pol roka, a uvidis na konci, ze to cele stalo za to...a jedna rada, viac si ver...lebo to co si doteraz predvadzal, nebolo prave koser. A hlavne neries, kde mas co jak nesumerne, hlavne je ze je to obrovsky upgrade oproti nosu predtym, pripadne poves nejake fotky noveho nosa

Michael86

Tak uz som doma z BB je este skoro hodnotit no ten nos sa mi velmi paci zatial som maximalne spokojny je rovny z profilu a aj prirodzeny takto som si to predstavoval