Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

jajka555

to ano, lebo si len doma a nemas co robit a tak sa zakazdym sledujes :)) dobre to poznam, ja som bola na marodke skoro mesiac, sa mi to pomaly hojilo. beries aj wobenzym alebo nieco pod na rychlejsie hojenie? ja si uz nabuduce urcite nieco take zozeniem. Ved chod niekam von, ci si na pn-ke a nemozes? treba nieco vymysliet aby si prisiel na ine myslienky :)

Michael86

Jajka mas pravdu je skoro sa nad tym znepokojovat najlepsie by bolo ist uz niekam von a prijst na ine myslienky to by mi fakt pomohlo lebo tento domaci stereotyp ma uz ničí

jajka555

carie
tie chrasty sa mne robili aj mesiac po opke, ale to bolo najskor tym, ze mne rozoberali a davali dokopy aj cele vnutro nosa. chodila som takmer kazde na dni na orl na kontroly
michael, mne sekali obe strany. neviem ako to robil tebe, ved ked budes u neho na kontrole tak sa opytaj. ale netrap sa tym tak, je to vsetko cerstve, vydrz a uvidis ako sa to zmeni. mne uz nebudu lamat nic, len trosku zbrusia hrbolcek a orezu a dvihnu spicku. nemalo by to byt komplikovane.

Michael86

Carie rovny a dlhy ako pravitko :) ale ja nemozem mat malicky nos nehodil by sa mi k tvari kedze je dost podlhovasta ...Ten olejcek u nas nemaju ja zijem v poriadnom zapadakove :)

Michael86

Jajka a sekali ti obidve strany nosa?Ja ten vybezok mam len na pravej strane akoby len jednu stranu sekali akoby tym zlomili aj licnu kost alebo co vobec to nevyzera dobre nechapem ako to lamal ale je pravda ze mam velmi hrube kosti napr aj zub mi nevytrhne hocijaky lekar musi mat silu no licnu kost mi nemuseli zlomit ...A myslim ze ak ti uz nebudu nic lamat ze chces len spicku upravit tak by to nemalo byt velke riziko .

Carie

Dik za foto. Ja myslim, ze to mas super, tie hrboly ti odstranil, mas ho rovny skoro ako pravitko :-) No s tymi chrastami som sa natrapila aj ja, trvalo to, ale myslim, ze ten olej mi dost pomohol, pekne to rozpustal, odkedy som si ho zacala davat za 2 dni sa to vyrazne zlepsilo. Momentalne sa stale este nejake chrasty najdu, ale uz len male a nesposobuju mi ziadne problemy.

jajka555

mne sa nic take nevytvorilo ako tebe. mne sekali kosti blizko oci, po stranach nosa, mala som tam opuch, ale nevsimla som si zeby mi tam nieco trcalo. aj ked ja som videla prvykrat svoj nos az na 15ty den, takze neviem ci dovtedy tam nieco bolo. ja dufam, ze druhou opkou sa nic nepokazi, uz len drobnosti chcem, tak snad to bude ok. mozno budem riskovat, ale zda sa mi byt este dlhy ten nos, chcem ho mensi :(

Michael86

Carie ved to ze tie chrasty a ten upchaty opuchnuty nos mi brani v pohybe vcera som sa bol prejst na moju chatu to je cca kilometer no ked na mna zacalo svietit intenzivne slnko a zacal som sa potit nebolo mi najlepsie este aj tie chrasty v nose zacali pichat no koniec :) a ok poslem foto

Michael86

Jajka a ano som presne tyzden po opke hoji sa to dobre no mam pocit akoby mi lamal kosti len na jednej strane nosa ked videl ze je to narocne radsej sa do druhej strany nepustal neviem ci je mozne zlomit kost len na jednej strane ked sa odstranuje hrbol .

Michael86

Jajka aj ja dakujem pozrel som si mas to pekne ja by som uz asi neriskoval dalsiu opku ...A ano bol tam dost velky hrbol taky velky spat uz asi nebude no mozno sa vytvori nejaky casom no teraz ma dost stve to ze tam kde mi lamali tu kost je to na mieste kde sa spaja nosova kost s licnou tak mam vybezok polcentimetrovy to je to co doktor hovoril ze mam hrube kosti a ledva ledva mi ju zlomil ,vyzera to ako sucast nosa a ked to odpuchne bude to vidiet asi a to cecko uz nejdem radsej ani spominat ...