Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Kontrolu mam az o mesiac a aj dr hovoril ze sa mi to zrastie tak snad to tak bude este neviem ani ako to vyzera ta nezrastena koza obcas mam chut aj odlepit leukoplast a pozriet sa ale nemam na to odvahu :) pozriem sa az v nedelu ked si to dam dole potom si uz mam sam preliepat to miesto na noc

Carie

No mi hovor, ja si kupujem Vincentku, od operacie beriem uz tretiu flasku a tiez to dost stoji :( A to som si ani nevsimla, zeby mi to nejako pomohlo, ale ked lekar nakazal, tak som stiekala. Ta koza sa ti s kostou urcite este zrastie, chce to cas. Kedy mas dalsiu kontrolu? Ja az 1. augusta, doteraz som mala len jednu planovanu kontrolu.

Michael86

A zlatý klinec vecera este len pride ked si odlepím tie leukoplasty a uvidim tu spominanu hrubsiu kozu ktora sa mi nezrastla s kostou ...

Michael86

Carie dal som si kupit ten pinosol no myslim ze nebude ani v druhej lekarni tak kupim ten obycajny detsky olej za euro lebo ide to aj do penazi ten sterimar 7 euro potom mam taky druhy ten sa vola len "mar" ten stal 4 euro mi pride aj od veci vrazat este dalsie peniaze do toho ked bude aj tak asi v tvare C a s vybezkom na pravom lici

Michael86

To je, castokrat ked mi nieje najlepsie tak take prechadzky prirodou pomozu aj pred opkou ked som bol v strese to pomohlo po ceste nazbieram par hub a vecer si urobim fajnu kuriatkovu polivku a hned mi bude lepsie :))

Carie

Miso: tak si davaj obycajny detsky olej, ja si ho davam tiez. Kupila som si sice aj ten Pinosol, ale ten si davam tak max. raz za den, niekedy aj cely den nie, lebo je to len taka mala flasticka, rychlo sa to mina a bol dost drahy. Je pravda, ze to ciastocne uvolni nos, ale velmi dobre posluzi aj uplne obycajny olej, co stoji velka flaska jedno euro. A ten nos, mas pravdu, k tebe sa hodi vacsi, ale vseobecne, chlapom sa male nosy nehodia, vsak si videl Kurvahosigutntag :-)

Jajka: No ja neviem co mi uplne vsetko robil, ako sice som dostala papier kde to popisuje, ale vela z toho nerozumiem. Len tam pise, ze mi okrem prepazky rezal aj nejake dolne musle, vobec neviem co to je. Neviem ani, ci moja operacia bola komplikovana, ale kost mi upravoval tiez, mala som ju vnutri nosa deformovanu. Ten Wobeznym lutujem, ze som nezacala brat skorej, odkedy ho beriem sa mi to znatelne zlepsilo, konecne ked si kuknem do nosa vidim zdravu sliznicu a nie zacervenale a opuchnute (niekolko dni po opke som tam mala dokonca hnisave loziska, kedze som dostala hnisavy zapal)

Michael86

To by sa v bare cudovali ze preco pijeme kofolu :) asi sa pojdem len tak niekam prejst do prirody a sam aj tak sa velmi necitim na spolocnost predsa ten nos je este napuchnuty a prelepeny leukoplastom a u nas ludi hned vsetko zaujima kazdy musi o kazdom vsetko vediet ako na dedine :)

jajka555

tak ten alkohol urcite nie, nemozete ist na kofcu? alebo na ine nealko? :)) treba davat na nos pozor, mne robilo problem aj predklananie, mala som pocit akokeby mi vsetka krv sla do nosa.

Michael86

jajka presne tak len sa sledujem alebo sledujem tv a fakt mi uz z toho šibe :)Rozmyslam ,ze by som isiel za kamaratom no to by asi nedopadlo dobre my vzdy ideme na nejake to pivo a alkohol by hojeniu urcite nepomohol asi by ten nos este viac prekrvil a viac by napuchol a očervenel a nerad by som bol ak by sa mi takato vec stala niekde v bare :) a neberiem nic na hojenie sem tam si dam novalgin proti bolesti ,ale nic ma neboli to len tak zo zvyku a pouzivam len ter sterimar a tamponami si cistim ten nos