Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Carie

To je divne, ze vam vsetkym dali fixacie, mne ju nedali ani pri jednej opke. Iba leukoplasty. Inak super napad s tym olejom do nosa na chrasty, som to tiez skusila. Skoda, ze som to nevedela skorej. Mi to pekne rozpusti tie chrasty. Sice za kratko ich tam zase mam, ale tak aspon nieco. Sa mi to stale zlepsuje, hoci dost pomaly.

Michael86

No neviem neviem ci tam nebude dnes ked som inhaloval sa mi ta fixacia uvolnila ako som uz spominal a nedalo mi nepozriet sa ,aby som zajtra neostal šokovany no na nose su este leukoplasty tak som ho aj tak nevidel ,ale nezdal sa mi uplne rovny ...

Michael86

A aj mne museli lamat kosti DR povedal ,ze ich nevedel zlomit take boli hrube no opuchnuty uz tak velmi niesom ,ale ked si chytim tam kde mi lamali tu kost citim tam taky vybezok akoby mi nezlomili len nosnu kost ale aj trochu z licnej .

Michael86

Vlastne ani neviem co bude DR robit ci mi vyberie tu dlahu (foliu) alebo len da dole tu fixaciu (je to take ako zelezne) viem len to ,ze mam prijst na kontrolu ...Sa mi zda nejako skoro na vyberanie dlahy nebude to ani tyzden cely lebo v stredu ma operovali a zajtra je len utorok tak necham sa prekvapit...A chapem ,ze nebudem mat taky nos aky ho uvidim zajtra no ked tam bude hrbol tak pochybujem ,ze casom zmizne .

jajka555

to po kolkych dnoch ti dava dole dlahu? ja som ju mala dva tyzdne, prvy pohlad do zrkadla bol zvlastny ale bola som spokojna, len som vyzerala ako keby mi dal niekto boxera do nosa :))) take som mala opuchnute kosti okolo nosa, museli mi tam sekat kosti, takze mi to aj dlho odpuchalo, este doteraz mam napr. tvrdu spicku nosa, a to uz mam 5mesiacov od opky

Michael86

Ja som zvedavy na zajtra,ze ako ten nos vypada normalne sa bojim dufam ze sa prekvapim v dobrom...Tiez som mal hrozny nos dlhy a este k tomu aj s hrbolom preto to asi nebude horsie ako bolo len ci si na tu zmenu zvyknem a nebudem si pripadat divne .

jajka555

silvikhl
no, ja som mala priserny nos, velky s hrbolom, lekari robili co mohli, ale stale mi to nestaci. chcem ist este na jednu op, pri hojeni sa mi urobil maly hrbolcek a chcem este aj spicku este zmensit a dat dohora, lebo dost klesla.. len si musim pockat do buduceho roka :(