kam na liečenie PPP ???

pusate

ked som chudla tak som schudla,a teraz si to chcem udržať tak som zvýšila príjem,aby sa vyrovnal výdaju,ale asi je dakde chyba,lebo aj tak chudnem,síce pomaly ale nejde to zastaviť asi si to dám tak,že príjem zvýšim,aby o 100kcal prevyšoval výdaj,ale s cvičením isto neprestanem,to mi drží kondičku:-)

pre pusate

ahaaa a ja som myslela ze mas na to nejaku fintu...staci len pocitat a potom si to uz zapamatam...a pomaha ti to v niecom?funguje to,ked si to tak vypocitas,ze ked schudnut tak si udas kolko budes jest a kolko spalis a naozaj schudnes kolko si vypocitas??

pusate

musela som,ale už tie hodnoty mám v hlave,a na výdaj to som tiež našla tabulky že kolko akou činnosťou spáliš za 1h a stopla som si kolko minút čo robím a tiež vyrátala na kalkule,napr: behala som 15min a v tabulke je uvedené,že beh-225kcal/1h, 225:4=56,2kcal(pomalý beh-poklus)

alpa

Moja kamoska sa vratila z Bali a pred chvilou mi volala ze ma caka dole ze sa na mna velmi tesila a ze skocime na vinko a pokecame. HadaJTE DVAKRAT AKA SOM JA KRAVA. pREJEDLA SOM SA TA SOM JU MUSELA KLAMAT ZE NIE SOM DOMA A ZE SA STRETNEME ZAJTRA. Toto sa mi stalo aj s inymi kamaratkami :-(

pusate

sorry,ale po lopate sa to nedá ale sú na to tabulky(čo som našla na odkazoch v pro ana blogoch) a potom si to pozerám aj na obaloch potravín: kolko majú g, kcal/100g a na kalkulačke vypočítam...napr: jogurt light extra má 48kcal/100g a váži 125g, tak si vyrátam kolko má 1g kcal,48:100=0,48 a potom*125g a výde mi,že ten kelínok má presne 60kcal...chápeš?dufam že hej

pusate

mandy
jasné,že to nie naraz,to som písala aké rôzne druhy raňajok tam dávali a pribrala som tam 5kg fuj,ale už sú zasa dolu...

mandy to pusate

ahoj ciatala som ze vraj ti povedala ze mas exorexiu ,,,prosim napis mi na mail MUSIMSCHUDNUT@ZOZNAM.SK ako sa da diagnostikovat tato choroba??neveim ci nou nahodou netrpiim dikyy a este aj ortorexiou