kam na liečenie PPP ???

Petronela23

Ahojte babule. Viem, že je to pre vás tažke. Dokážem to pochopiť aj keď nemám problém s PPP, ale má ho moja sestra.Moja sestra bola pred pol rokom na liecení v Pezinku. Myslim, že jej liečenie pomohlo. Ako povedala Ingrid, sú tam pravidlá ktoré musíte dodržiavať a ak CHCETE, tak sa to dá, aj keď sú začiatky ťažké. Babule držím vám palce...držte sa.

vilaamalka

klewa: uz ti musim nieco napisat, lebo tvoje prispevky mi zacinaju liezt na nervy... naco sa zapajas do temy, ktorej ani trochu nerozmies a este navyse takym prisprostastym sposobom ? ... myslis ze tym kockam nejako pomahas? ... v kazdej teme je nejaky tvoj prispevok, ktory ich skor dostava viac do depky a nie, zeby im pomahal.... ty bud vdacna niekomu tam hore, ze sa mozes stale napchavam vselicim moznym a pritom si jak spilka ... a prosim ta nechaj si svoje prispevky typu "zezerem aj kona" pre seba, dobre?

klewa

jeziiiis,ako možete chceť nejesť,to je vám hlad taký príjemný?fuuuuuuuuuj ved ja ked som hladná idem zošaleť vtedy zežerem aj koňa...a vracať to je ešte večša hovadina.hnus-nechutné blé...

alti

Ahoj Ingrid, skoda, ze sme sa nestretli. Prosim pozdrav Tvoju aj moju kamosku, ze som sa velmi potesila jej rozhodnutiu :o)

ingrid

benissa, nikto ta do nicoho nutit nebude, vsetko je iba na Tebe. kolko do toho das, tolko sa Ti vrati..na Tvoju vysku je Tvoja vaha relativne v poriadku. mozno priberies, mozno schudnes, mozno sa Ti vaha ustali. tu je pacient od toho, aby sa naucil pravidelne stravovat 6x za den, co by si mal osvojit kazdy clovek, lebo to je správne stravovanie. jest vsetko, hlavne pravidelne, nepozerat stale na kalorie, ale jedlo v sebe aj udrzat! ppp vsak nie je primarne o jedle. tu prides na koren veci, odkial choroba pochadza, zistis, ze je nutne vela veci zmenit, tak si kurva vstup do svedomia a prid sa sem liecit!!!takto nemozes zit donekonecna a uvedom si, ze bulimia ci anorexia je smrtelne ochorenie a ak sa v tom budes takto dalej utapat, nebudes vynimkou..drzim palce, aby si nabrala odvahu, rozum, vsetky kufre a prisla sa liecit. kazdy je tu sam za seba, lieci sa sam pre seba..

Bennissa

ved ja uz ani nezijem...len zerem a vraciam a tak to uz dalej nechcem viem ale ze sama sa toho nezbavim ale zase nechcem byt tucna chcem mat tak do 50kg(48-49).mne uz z toho uplne hrabe ako sa 10x denne promenadujem na vahe.
bojim sa.viem ze sa nicim ale nedokazem sa ovladat.
je to na lieceni zle?bojim sa tam ist...mama sa rozpravala so psychologickou a ta poslala list do pezinka,chcem tam ist ale strasne sa bojim.

ich

55kg na 170cm ta isto neroby tucnou...to je len dalsi dokaz tvojej choroby.
Jest tam budes muset,lebo jest sa musi.
Aj mne by sa pacilo kebyze nemusim jest........a preto sa prezieram a vraciam.
To je vyborne ze by si sla na liecenie...ze sa chces liecit a ze si to liecenie mozes dovolit...ja som mala ist uz 4x ale nikdy som nemohla, lebo koncim skolu, predtym som mala prijmacky a predtym som klamala od hambi doktorom...
len pod...potrebujes zmenu, ked si bulimicka, lebo tak sa zit neda....to nieje zivot
drzim palce

Bennissa

ja by som chcela ist na liecenie lebo teraz akoze viem ze uz dalej nemozem cely moj zivot sa toci len okolo jedla a ako ho co najrychlejsie vyvratit...samej sa hnusim...ked tak stojim nad zachodovou misou slubujem si ze uz to viac krat neurobim a o hodinu som tam zas...chcem sa dat liecit a normalne jest.ale ja nenavidim jedlo hnusi sa mi ked vidim tich druhych ako do seba pchaju to jedlo je mi z nich zle...ale bojim sa ist na liecenie za ma tam budu nutit jest.ze priberiem.
nenutia tam nikoho jest?lebo ja niesom na tom tak zeby som zomierala na podvizivu(bodaj by).som ako dost tucna mam 55kg/170cm a sa bojim ze kad taka tucna tam pridem a tam vsedky take vychudnute budu...