kam na liečenie PPP ???

ingrid

zdar dievcence, skupiny robi primarka lajciakova, psychologog vasek a je pritomna este sestricka z oddelenia. primarka si okrem toho 3péčkárky berie na individualne terapie, praktizuje taktiez imaginacie. aj ked je tu mnozstvo veci, s kt. nesuhlasim (napr. zakazany pohyb, ale pri dobrych vysledkoch rezim uvolnuju, ja mozem uz chodit von a na priepustky, mam slubene aj cvicenia), ale v konecnom dosledku som spokojna. pomaha mi to, doktori su odbornici, hlavne primarka, ved s dievcatami ako ja alebo vy pracuje vyse 20rokov. treba prijat pravidla take ake su, su osvedcene a vznikli na zaklade skusenosti. liecenie je trojmesacne, opakujem vsak, ze treba vydrzat. ja som uz chvalabohu prekonala velku krizu, ked som nechcela s nikym komunikovat, na vizite som vsetkych poslala do p...a mala som aj zajacie umysly, ale ide o mňa, o Vas, o nas. nerobime to pre nikoho ineho! len a len pre seba!!! lebo chcem zit normalne a hlavne zacat odznova. ingridoravcova.blog.sme.sk

deeee

ozaj, teraz som si vsimla tvoju otazku....budem psycholog. A pred niekolkymi rokmi som tam bola aj ako pacientka, sice nie s ppp, ale s depresiou.

ingrid

ahojte, pisem priamo z liecenia, momentalne som hospitalizovana od 7.4. na psychosomatickej klinike v pezinku. vsetkym, ktori to uz nezvladaju sami alebo ambulantne (ja som bola jednou z nich)jednoznacne odporucam hospitalizaciu.jedine co treba, je iba CHCIET LIECIT SA A ZIT!!! ulohou doktorov vsak nie je vas vyliecit, to nikto za Vas neurobi, oni Vam len pomahaju napredovat v liecbe. je to velmi tazky proces, prijdu aj krizy, ale hlavne je vydrzat, lebo to stoji za to!!!

pusate

ahojte. ja mám 17 rokov. pred rokom som bola hospitalizovaná v BAna psychiatrii. vážila som len 29kg pri vyške 151cm. bolo tam ok. jedla som tam 6*denne a 3*za deň som musela piť fresubin-nutridrink. ked pustili ma az ked som vázila 39kg a musela som podpísať zmluvu,že doma ešte priberiem na 43 a neklesnem pod 40kg. od vtedy tam chodim pravidelne na kontroly každé 3 mesiace. aj na endokrinologiu.

somebody

evcca: dakujem
mam 17, pokracujem ambulantne a este par rokov asi budem
ursulak: liecbu vo FNsP hradi poistovna, za mojich cias tam boli pacienti od 17 do 27