kam na liečenie PPP ???

mendy tu pusate

pocccuuj to v tych hranatych zatvorkach pri ranajkach si vsetko musela zjest alebo na vyber??ved by som sa zgrclaa,,a kolko si pribrala za mesiac??

pusate

bola som tam iba mesiac,ale potom som musela každé 3 mesiace chodiť na kontroly asi rok,teraz mám už našťastie od nich pokoj,lebo platnosť tej ich ,,dohody,,ktorú som musela podpísať už vypršala...

pre pusate

PUSATE, a ty si tam ako dlho musela byť??? a keď ťa pustili, taak si ešte tú nemocnicu musela navštevovať??? ďakujeem za odpoveď...

pusate

jedálny lístok v blave:
r:2 krajce chleba s nejakou trapnou pomazánkou/2sladké rožky s ramou a medom/3kusy bábovky/2šišky s džemom a kakao/biela káva
d:jablko/banán/2mandarínky,v nedelu a stredu zvolenský smotanový ochutený jogurt
o:kadečo varené,väčšinou mäso a dáka omáčka s prílohou a nejaka polievka...
olovrant:rožok s dačím(nutela,syr)/kus bábovky/závinu-ako kedy a čaj
večera:tieš kadečo:zapekaná cestovina so zeleninou/žemlovka/parené buchty/bublanina/krupic.kaša/rezance s makom...a v stredu a nedelu je suchá večera:2krajce chleba s paštétou a paprikou
2.večera:jablko/banán-ovocie,a v nedele a stredy býva puding s piškotami
výkrmňa jak pre prasce-no more

deeee

Poznam viacej dievcat, ktore si vyskusali obe nemocnice a ony lepsie ohodnotili Pezinok. A zaroven som sa v Pezinku liecila aj ja kvoli depresiam a okrem toho som tam bola dva krat na praxi....skvely pristup ma personal.
Ale v podstate ak si presvedcena, ze sa chces liecit a skoncovat s ppp, tak je jedno kam ides....zalezi to len na tebe