Chlorella

Ericka 34

Ja pijem chlorellu skoro kazdy den a nikdy som z nej nevracala. Zelezi aj od koho ju kupis. Ja beriem zo stranky superfood-eshop.sk Nemam z nej ziadne take komplikacie ako pisala ada3214 alebo janaha. Stolicu som mala zo zaciatku redsiu, mozno ma aj prehnalo, ale to sa rychlo upravilo. Kazdy ma ine telo, ine homeostazy a teda aj rozne znasa chlorellu. Dost som o tom studovala a byva to sposobene tym, ze chlorella zacne precistovat creva a vyplavovat vsetok odpad co mame rokmi v tele ulozeny. A organizmus ho prirodzene zacne vylucovat. Podla mna je to dobry znak ak niekto dostane hnacky. Telo sa precistuje, postupne si na chlorellu zvykne pricom z nej bude mat vsetok uzitok, ktory nam ponuka.

janaha

Hneď po prvej dávke chlorelly mi bolo strašne zle, zvracala som a hnačkovala. Bolo mi tak zle, bolel ma 2 dni žalúdok, myslela som si, že umriem. Nikdy viac už chlorellu neužijem:-( Možno, že niekomu pomáha, ale mne nerob
ila dobre...

benek.m

ahoj Ada ja mám tiež tento problém po chlorelle vraciam je mi zle a potom hnačkujem a to neviem prečo mi to nesadlo

ada 3214

ja som zacala chlorellu tento tyzden...kupila som si v prasku nie v tabletach...je mi z toho velmi zle...v utorok som celu noc nespala grcala som a hnackovala...myslela som ze ani do prace nepojdem...po obede mi zacalo byt lepsie tak som si ju dala zasa a znova zle, hnacky...dala som si tri dni pauzu a vcera som ju uzila znova.no tato noc bola asi najhorsia myslela som ze sa nedozijem rana..tak zle mi asi v zivote nebolo..nevedela som co skor.......a este sa mi pustila do toho krv z nosa...uffff no hroza...a tak velmi som to chcela uzivat...moj muz to uz asi uziva pol roka a on uplne v pohode a vela veci si s tym vyliecil...tak som z toho taka sklamana ze mne to vobec nesadlo....

olga32

ja môžem chlorellu tiež len a len odporučiť - zlepšila mi pleť a takisto aj trávenie. Pozor ale pri jej kúpe na jej pôvod - o čínskych sa toho popísalo mnoho, tak by som radšej neriskovala. Ináč dobrá vec pri detoxikácii je aj riasa spirulína. Mnohí ju ešte pred chlorelou uprednostňujú. Ja som ju teraz pomerne lacno objavila na stránke nutristar, kde je v akcii, tak som zvedavá ako to bude pôsobiť :)

lucia240982

Ahojte, tak ja uzivam Chlorellu uz asi 2 roky a mozem ju kazdemu len odporucit. Moja plet sa vylepsila, vlasy mi rstu rychlejsie a su pevnejsie, nechty sa mi nelamu a trvenie mam tiez lepsie. Takze ja mozem len vrelo odporucat dalej.
Objavila som aj novu stranku www.zelenazdraviu.sk, kde sa da ta chlorella aj bezplatne vyskusat.a tak, ked uvidite na sebe zmeny, tak si ju nasledne mozte aj objednat.

RNG

Zialbohu najma z cinskych produktov ako v zamorenycyh bazenoch pestovaneju chlorelly mozes dostat aj mikrobialne zamorenie. Ja osobne sa vyhybam vsetkym cinskym produktom podla moznosti, lebo som pricasto pocul o ich moznom zamoreni. Je pravda, ze v US doplnkoch sa casto nachadzaju cinske zlozky, ale to prechadza cez prisnu kontrolu v USA a tak zamorenie je prakticky vzdy odstranene.
Osobne odporucujem najma velmi kvalitnu spirulinu, pestovanu v supercistej hlbokomorskej vode na Hawaii. Naviac spirulinu netreba nijak upravovat, mlet alebo tepelne rozbijat ako chlorellu.

cisticka

Caute. Chlorellu som začala užívať predvčerom. Kúpila som ju v lekárni. Prvý deň som si dala len dve tabletky, hoci odporúčaná denná dávka je 15. Ráno ma prehnalo a nič sa nedialo. Tak som si včera skúsila dať 6 tabletiek. Celú noc som nespala a zhruba o 2.00 v noci som chytila takú koliku, že som uvažovala o sanitke. Okolo 8.30 som začala aj nekontrolovane vracať. Takže teraz sa bojím aj niečo zjesť, aby sa mi to nezhoršilo. Mám dnes cestovať, neviem si predstaviť ako to zvládnem bez nehody. Neodporúčam.

Veca

Ahoj, od eshopu -odkaz odstránený- som dostala odporucanie v zneni citujem:"Pozor aj na pôvod chlorelly, veľa produktov má neoverený pôvod, preto žiadajte Chlorella pyrenoidosa, ktorá je produkovaná v ekologicky a biologicky čistom prostredí, najlepšie nieke z okolia Malajzie, kde je jej prirodený bohatý výskyt. S kolegom sme preskumali mnozstvo Slovenských produktov a väčšina ma pôvod v Číne, čo je síce tiež miesto výskytu, no kvalita je o niečo nižšia.
Osobne odporúčam značku -odkaz odstránený- a -odkaz odstránený-

Mate niekto skusenosti s tymito produktami? Zvazujem, ze si ich kupim, veeelka vdaka za reakciu predom