Chlorella

ventil

na bukovskeho ma vela ludi taky nazor, ze je nesympaticky, lebo sa sprava povysene. ja sa tiez na neho v telke radsej nepozeram, ale ze je odbornik na vyzivu, o tom nepochybujem. takze jeho stranku si rada pozriem. vzdy sa dozviem nieco nove. som mu vdacna aj za jeho knihy, lebo ich pise zrozumitelne a robi medzi ludmi osvetu. ved vela z nas nema ani paru o tom ako funguje nas organizmus a co vlastne potrebuje a co mu skodi. to ze mi nie je niekto sympaticky este neznamena, ze ho budem vyhlasovat za debila.

papula

Chlorela? Pohodlné pojedanie jódu a minerálov v prírodnej forme. Samozrejme, že pomáha. Prečo asi žijú Japonci 100 rokov? Lebo sa nekŕmia bielym pečivom a keksami, aby sa im z toho polepili črevá...Zjedzte denne kilo zeleniny a šálku natural ryže a nepotrebujete chlorelu ani zelený jačmeň ani iné prachy za tisíckorunáčky. Načo čistiť zeleninu, dajme si za hrsť tabletiek :-)
Ale vážne, môj starý je taký istý, ráno kakavko a biele pečivko, na obed rezeň a po obede niečo sladké ap. Potom ide ráno na wécko a môže umývať misu, vyletí to z neho, že fŕŕŕ a každý mesiac má migrény. Odkedy som ho prinútila zjesť ráno štyri zelené pilulky se/rie ako vodič kamiónu a hlava ho nebolí. Tak...
V mojom prípade naopak, keďže jem málo, nebola som niekedy aj tri dni v útočišti sténajících a teraz fajn, moje hemoroidy sa svrkli...takže tak...

agina

Ja som tot nedavno pozerala rano Telerano na Markize a bol tam Bukovsky.Mozno je to fachman vo svojom fachu, ale ako clovek je uplny primitiv s dost prizemnymi nazormi na zivot.Zrovna sa tam rozoberal ten prasaci mor.Kto to pozeral, da mi urcite za pravdu.Bukovskeho nemozem ani citit a za odbornika ho vobec nepovazujem.

inka

ja som tiež neverila,ale už verim .a to je asi aj prvorade.nenadarmo sa vravi ze viera uzdravuje.ak by si mohla viac popisat o tvojich skusenostiach napis mi prosim ta:inga2@post.sk

ventil

inka, kazdy si najde toho svojho liecitela. ja sa priznam, ze som alternativnej terapii predtym neverila, lebo kedze som bola stale od malicka chora, tak ma mamka vodila kade-tade po lekaroch aj lieciteloch a nic velmi nepomahalo. ale natrafila som az ako dospela na jednu osobu, jedneho dna som sa rozhodla, ze k nej zajdem. odvtedy vlastne som s nou v kontakte, uz ma nelieci, lebo som nastastie fit, ale ked mam akykolvek problem, vzdy jej zavolam a netyka sa to iba zdravia. da sa s nou hovorit o vsetkom. som naozaj rada, ze ma vtedy zobrala do svojej starostlivosti, lebo ma vela pacientov a noveho vezme len vtedy, ked je uz niekto vylieceny a uprazdni volne miesto.

inka

ventil,nechcem sa vtierat,ale zaujima ma ked niekomu niečo pomože a preto ma zaujal aj tvoj prispevok,pišeš ze uz vieš za kym mas ist.skusala si aj nejaku latrenativnu medicinu?ja chodim uz dlhe roky na homeopatiu.skusala som aj ine metody.ani na jednu nechcem nadavat,lebo kazda mi niečo dala.ale chcem vediet viac a moznosiach hlavne viac o takych ,ktore pomahaju cloveku

jancecka

celý text je písaný štýlom, ktorému príliš nerozumiem, len chápem z toho to, že je to výmysel. Ale stále nechápem, môže mi to aj uškodiť???

jancecka

čiže celý zelený jačmeň a chlorella je len výmysel? A čo tí ľudia ktorým to naozaj pomohlo?
Je mi veľmi ľúto že si mala toľko veľa zdravotných problémov. Ja som písala cez na fórum, že ma trápi pleť, hnisajúce ušné dierky, zarastajúce nechty na nohách, aj ma bolia kolená. A práve mi poradili na prečistenie krvi ten zelený jačmeň, lebo môžem mať zápal v tele a keby som aj ten zápal nemala, vraj ma to aspoň prečistí a detoxikuje. Nemôže to byť pravda? Začala som piť zelený jačmeň a čakám že aspoň niečo sa mi polaví. Idem si prečítať tú stránku D:

ventil

jancecka, ved si pozri tu bukovskeho stranku uz som tu na to dala kontakt. je to niekde v mojom prispevku nizsie. samozrejme, ze je to tvoja vec, co robis a co uzivas, ja som nechcela nikomu nic vycitat, len som napisala svoj nazor. mam ho tiez podlozeny dlhorocnymi skusenostami. mala som neuveritelne mnozstvo zdravotnych problemov, tazku alergiu, ekzemy, vytoky, migreny, problemy so zaludkom a pankreasom, ustavicne choroby dychacich ciest. ani to nema vyznam vsetko vymenovavat. musela som vziat rozum do hrsti ak som chcela normalne fungovat a chodit aj do prace. netvrdim, ze som si pomohla sama, ani to nebolo tak rychlo ako som spociatku ocakavala. ale som teraz fit a to je pre mna dolezite. posledne tri roky som mala akurat tak chripku, ale inak je vsetko v poriadku. nechcem to zakriknut, ale aj ked by sa nieco vyskytlo, uz viem, za kym mam ist a co robit.