Chlorella

Nikamajko1

Ahojte chcem sa spytat....mam atopicky egzem vyskusala so nato uz vsetko....hormonalne dechtove maste nič nepomaha....je dost mozne ze mam zaneseny oragnizmus...tak som skusila chlorellu od medicol...beriem ju asi tyzden pocitujem tazobu na zaludku ale viem ze to je len prva reakcia na toxiny v tele...nemate niekto skusenost s tymto?

Kačenka69

Ja som s chlorellou spokojná. Zo začiatku som pociťovala ťažobu na žalúdku, no keď som ju začala brať postupným pridávaním, tak sa to upravilo. Beriem ju zatiaľ len 2 mesiace, no mám pocit že sa mi upravilo vyprázdňovanie, čo ma veľmi teší. Odporúčajú to kombinovať aj s jačmeňom no neviem či to mám skúsiť. Máte niekto s tým skúsenosť?
Ja mám konkrétne túto chlorellu a brala som ju cez www.dobrezdravie.sk

Simca526

Mam balenie chlorelly od medicol,brala som ju asi dva dni,ale kedze mam problem pribrat a z tohto sa este chudne musela som vysadit,lebo mi to odporucila lekarka na kontrole,ak mate zaujem napiste mi,na cene sa dohodneme.

MLx

Bral som chlorellu asi 1/4 tablety od gw a nastrojezdravi oba mi sposobuju zhorsenu pamat a koncetraciu a vyrecnost. Neskor som bral len jacmen od oboch znaciek a reagujem podobne okrem vyrecnosti. moze mi niekto poradit preco tak extremne reagujem na tieto doplnky?. A ci to prejde a ci sa to neda nejako overit ze ci niesom alergicky na toto? Inak mam riedku stolicu a pri chlorelle sa mi urobia afty v ustach.

miška545

Prosím vás, vedel by mi niekto poradiť? Chlorellu som začala užívať pred dvoma týždňami a za ten čas som pribrala už tri kilá. Je to možné, že je to vplyvom tabletiek ?

akinom007

Chlorella je velmi dobra vec...uzivala som ju rok a pol davkovanie som dodrzala ako pisu v navode cize som postupne zvysovala...uzivala som to velmi poctvio, rok aj pol som nebola chora, upravilo sa travenie...teraz uzivam len sporadicky

Flavicius

Nejenže je důležitá forma zpracování, ale především to, jak se pěstuje. Já osobně doporučuji chlorellu od Healthforce, která je certifikovaná lepším standardem než bio a té firmě prostě věřím a mám ji odzkoušenou. Více si o tom, jak vybírat chlorellu můžete přečíst zde: chlorella.rebelia.cz

Dominik Skup

Je také důležité vědět odkud spirulina a chlorela pochází - Pěstované v Číně totiž obsahují znečištění, toxické látky i pod označením BIO !
tady najdete skvělý tip jak brát chlorelu a spirulinu s chutí a nejefektivněji www.youtube.com
www.zivezdravehrave.cz

paulaaa

Ja som velmi spokojna so znackou Nastroje zdravia, uzivam aj chlorellu, spirulinu, jacmen, su v bio kvalite. Zo zac. uzivania moz byt neprijemne priznaky, ale to casom prejde, je to znak detoxikacie:
-odkaz odstránený-