Chlorella

Jirka4694

Já mám s chlorellou dobré zkušenosti, nicméně méně viditělné, než třeba lidé okolo mě, kterým pomohla např. s atopickým exémem (ještě s pomocí mladého ječmene). Dobré je zelené potraviny kombinovat. Chlorella působí hlavně na očistu střev a trávícího ústrojí, protože obsahuje vlákninu. Zatímco odšťavené zelené potraviny (mladý ječmen/pšenice apod.) se vstřebávají mnohem rychleji do krevního řečiště a působí více v ostatních orgánech v těle. Hezký návod na užívání a různé druhy detoxikace pomocí chlorelly najdete např. zde: chlorella.rebelia.cz

Ovšem doporučoval bych k ní opravdu přidat i ječmen :)

karolinachlo

ked chlorellu tak staviam na kvalitu a na cesku znacku, ja uzivam tree3chlorellu, je to spojenie s kurkumou a zeleným čajom a je omnoho lepšia aspoň na mňa lepšie pôsobí ako klasická dostupná chlorella

milikasa

S chlorellou máme veľmi dobré skúsenosti.Manžel mal kožné problémy,na nohách sa mu vytvorili nešpecifikovateľné fleky,ktoré sa šírili po celom tele.Bol v nemocnici,spravili mu vyšetrenia,ale nič sa nezistilo.Nastavili mu liečbu-kortikoidy,ktoré bral dosť dlho.Pri uživaní liekov sa to začalo ukludňovať,ale pri ich postupnom vysádzaní sa to znovu vytvorilo.Bol to nekonečný príbeh.Dali sme si urobiť rozbor vody zo studni a tá potvrdila, že voda nie je vhodná na pitie.Manžel vysadil lieky a začal užívať chlorellu na detoxikáciu organizmu.Už po troch dňoch sme videli pozitívne výsledky.Koža sa začala ukludňovať a fleky sa strácali.Teraz jeto už úplne v poriadku,cíti sa výborne dokonca aj slabosť, ktorú pociťoval v nohách prešla.Preto odporúčame chlorellu kto si chce detoxikovať organizmus.

janii1732

pouzivala som chlorellu a jacmen par rokov dozadu bez akychkolvek problemov. citila som sa ok. nedavno som ale zacala znovu pouzivat chlorellu, minuly tyzden mi ale po nej ostalo zle a zvracala som. najprv som si myslela ze zvraciam z niecoho ineho, po tyzdni som si ale dala opat chlorellu a je mi jasne ze je to chlorella co mi sposobuje tento problem. po 4 hodinach ako som ju uzila som zvracala dve a pol hodiny. stacilo mi. nespecifikovala by som to ako priznaky detoxu, ale skor ako alergiu. takze ja uz dalej experimentovat nejdem. len som sa chcela podelit o moju skusenost, chlorella moze mat blahodarne ucinky na organizmus ale ma aj vedlajsie ucinky na niektorych ludi.

Kačenka69

pre Nikamajko1 - ja som tiež zo začiatku pociťovala doslova kamene na žalúdku. Odporúčili mi znížiť dávkovanie a pokračovať s pomalým pridávaním po tablete. Potom mi to už nerobilo. dobre rozpísané to nájdeš na www.dobrezdravie.sk