Chlorella

inka

ja som mala zeleny jačmen plus.mala som jednu davku,pila som to rano na lacno zarobene v ovocnej stave,lebo vo vode som to nezvladala.z tej istej firme som si kupila aj chlorellu a neviem veru ci je tato riasa aqj v prasku.ja poznam len v tabletach.ja som ju uzivala hlavne kvoli borelioze.a o jej sile prirodnych ATB som sa presvedcila aj v koncom zimy,ked vsade kolovala chripka.ja ju sice kupujem z a590,- ale to urcite zalezi od gramaze,ja mam 100g.uzivala som ju 3x5 tabliet,ale musel asom znizit davku po 2 dnoch lebo ma starsne hlava bolela a prehanalo ma.ked s ato ustalilo tak som postupne pridavala na tych 3x5.ked som citila z ena mna lezi echripka tak som si dala rano 10 tbl,a potm zase po 5.za 3 dni mi nic nebolo.som naozaj spokojna.len som chcela vediet komu este naco zabrala ako sa ludia citia po jej uzivani.ja mam po tej borelii problemy s klbami a hlavne som mala kozne prejavy z toho.tie kozne zmizli asi po 2 mesiacoch ale tie klby zostali asi postihnute.som zvedava ci to nejako zmenim dlhsim uzivanim.

jancecka

inka
ja pijem jačmeň ešte len počkaj, štvrtý deň, pije sa to ráno a večer, ja mám jednu dávku na 3 mesiace, tiež mi to vôbec nechutí, ale premôžem sa, chcem vyskúšať či to pomôže ale zatiaľ nič nevidím, je to ešte priskoro, ja som niekde počula, že v tabletách to nie je také dobré ako prášok, je to pravda?

ventil

pozrite si stranku www.akv.sk najdete tam velmi dobre veci o jacmeni a chlorelle z pera naozaj odbornika na tieto produkty. predtym ako to zacnete uzivat si to najskor precitajte, aby ste si zbytocne neublizili.

inka

ja mam chlorellu v tabletach.pila som aj zeleny jačmen,ale len jednu davku asi mesiac.musim sa priznat že mi to vobec nechutilo a mala som nejake zabrany voči nej.je mi asi pohodlnejsie prehltnut
par tabliet a zapit vodou.a po jačmeni si videla nejake učinky?

jancecka

ahoj inka,
chystám sa na ňu,len akurát ju nemali keď som si ju bola kúpiť, to je nejaký prášok, čo sa zarába s vodou? A ako to chutí? Mám teraz zelený jačmeň a vraj je dobré piť spolu aj jačmeň aj chlorellu :D