Chlorella

lizanka

no Bukovsky nie je 2x sympaticky, to je pravda, ale vacsinou prinasa celkom zaujimave novinky, aj ked obcas tvrdi nieco uplne opacne nez RNG-napr. minule vysvetloval ako potlacit kyselinu.
vraj za hodinu svojho casu pyta 2-3 tisicky.

portos

Viete co je zaujimave,ze pan Bukovsky s AKV je jedniny kritik Chlorelly na celom webe ak viete po anglicki dajte si do googlu ciritism chlorella co vam to vyhodi. Budete velmy prekvapeny ze nic negativne iba pozitivnu kritiku. A ktej jeho kritike, hodnotiti stranku podla gramatickej kvality, ale no to je fakt hladanie nejakych trhlin.

papuľa

Taký vodič kamiónu zastaví na križovatke pri statnej čiernovláske, ktorá vrtí bokmi a kabelkou a spýta sa jej, či za tisícku urobí všetko a keď tá prikývne naloží ju do auta. Na betónovačku je každá ruka dobrá...

papula

RNG správne poznamenal, že chlorela je sladkovodná riasa a preto neobsahuje jód. Ja užívam spirulínu aj preto, že je morská a aj preto, že pred rokom som chytila alergiu na potraviny medzi inými aj na ryby a tak si takto dopĺňam to, čo mi musí zákonite chýbať. Preto si myslím, že treba využívať potravinové doplnky, lebo normálne potraviny sú už bez akejkoľvek hodnoty. A ak niekto tvrdí, že sme z mierneho pásma a máme jesť len plody mierneho pásma tak hovorí z cesty, lebo predovšetkým sme ľudia pochádzajúci z tejto galaxie a tak máme s ňou žiť v harmónii.
Malé pozastavenie sa nad Bukovským, kúpila som túto knihu manželovi / ani ju neotvoril/ ale ja som si ju prelúskala. Tiež robí reklamu. Kanadskej pilulkovej firme. To jsou paradoxy... :-))
Pre jančečku: "Vieš ako pr/dí fúzatý šofér kamiónu?"

RNG

Co sa tyka Bukovskeho, otvara aspon ciastocne dvere pre nove pohlady na vyzivu a zdravie.
Ak ked s nim nie vzdy suhlasim(mam ine zdroje informacii, zrejme), a aky je osobne mi moze byt ukradnute, zrejme ma zasluhu na sireni mnohych novych informacii na Slovensku a to ocenujem.

RNG

Chlorella nie je morska riasa, ale sladkovodna. Takze nie je zdrojom jodu. Inac spravne rozomleta(inac je nestravitelna) je velmi bohaty zdroj vselicoho.
Osobne uprednostnujem spirulinu, lebo ta je lahsie stravitelna, pochadza z cistej morskej vody, nie plytkych sladkovodnych bazenov, v ktorych pestuju chlorellu.
Ale najlepsie su zmesy zelenych, ktore obsahuju aj chlorellu, aj spirulinu a mnozstvo inych, vcitane mladych zelenych trav.

ventil

zivot ma naucil, ze si treba davat pozor na ludi, ktori vsetky debaty zacinaju konfrontaciou. mojej lekarke raz zavolala jedna pani a povedala jej, ze ma syna, ktoremu nenarastla ruka. ci by mu vedela pomoct a dat mu lieky, aby mu narastla. tak nejako je to aj s tymi dioptriami. ja nie som mudr. izak z banskej bystrice, ale tolko viem, ze su vady, ktore sa odstranit nedaju. a tyka sa to aj oci. ale naco by som tu takto zbytocne mrhala energiu na taketo polemiky. vyzivove doplnky aj tak v prevaznej miere zastavaju najviac ti, ktori ich rozsiruju. lebo ludia, ktori ich vyskusali uz vedia, ze to ziadne zazraky nie su. na tomto fore som uz citala vselico, aj to, ako niekto napise, ze on napriklad tento pripravok vobec nepozna, ale urcite je dobry. vsetko je na nieco dobre. nieco mozno iba na ziskanie penazi, ale aj to je pre niekoho dobro.

ventilator

Ešte malú poznámočku. To si fakt myslíte že odborník na zdravú výživu má silné dioptrie? Pre mňa až taký odborník neni lebo minimálne nepomohol sám sebe

ventilator

Ventil ty si fakt špičkový macher a odborník keď vyplodíš vetu že aj lieky ked sa uzivaju vo velkom mnozstve su vlastne jedy. Veď to aj deti vedia že lieky sú jedy aj v malých množstvách. Pobavil som sa. Chlorelu nemám vyskúšanú ale čítal som v nejakom časopise že je to potravina. Nechápem kto sa v tejto republike bojí potravín