Chlorella

Bolja

Tiež som kúpil jačmeň a spirulinu powder .Jačmeň sa dá v pohode ale spirulina smrdí ešte aj v pôvodnom obale po púhom približení.Chce to silnú náturu aby to človek vypil.Je to hnus.Dávam to psovi do jedla lebo to u nás nikto nechce.Na obale stojí vyrobené v čine.

miriam85

Na začiatku detoxikácie je vraj normálne, keď sú takéto stavy, že je človeku zle a vracia, telo sa vraj zbavuje tých toxínov a ťažkých kovov, vraj to za pár dní prejde :) a potom sa dostavia chcené účinky, najprv treba to hlavné "svinstvo" dostať von z tela :) ja síce s týmto moc skúsenosti nemám, keď som začala užívať tree3chlorellu tiež prvé dni mi bolo tak všelijak ale ustálilo sa to, nevracala som nič a teaz už super :)

miriam41

Tree3chlorella - S týmito vitamínmi som zatiaľ spokojná, užívala som predtým len samotnú chlorellu a prešla som na túto, lebo obsahuje viac vitamínov a nemusím ju užívať tak často. Mám lepší pocit, že robím niečo dobré pre svoje telo a že ho zbavujem škodlivín. Dá sa kúpiť v lekárni, alebo aj na internete.

CIBI

Ano forma spracovania a kvalita Chlorelly je rozhodujuca.Na anglickom ebayi staci dat vyhladat Chlorella organic powder a vyhodi vam slusne mnozstvo na vyber.
Kupujte tam, usetrite slusne u nas su Chlorella a Spirulina predrazene vacsinou.
Myslim si,ze praskova forma je lepsia niektori ludia maju problem do seba sackovat 20-30 tabliet.
Kedze je silny antioxidant, moze vyvolavat bolesti brucha,pocity na zvracanie atd. Je dobre zacat pomaly, s mensimi mnozstvami aby z toho nebol sok,telo sa lepsie adaptuje a mali by aj vedlajsie priznaky prejst.
Este som nepocul aby mal niekto nejake extremne bolesti ci krce po uziti pokial ju ma kvalitnu z bio fariem a nie z ciny.

petqa

CHlorellu môžem odporučiť ale iba znacku GW stoji to 16 eur.. ale je kvalitna.. a nie tie sračký.. činske a lacne preto je Vám zle.. lebo je to sračka... :) takže.. ODporučam značku GW.pomaha a cisti čreva a pomaha na imunitu..:) a na parazity a hlavne na zuby:)

araz

20 tabliet denne? to čo máte za chlorellu ja mam v tabletkach a doporučenie je 3xdenne,chcem sa spýtat ako dlho sa može užívat?

Katka503

Ja užívam chlorelu necelé 2 týždne a žiaľ taktiež mi je z nej nevoľno 3 dni už poriadne nič nejem z tých bolestí,jedávam 20 talbiet denne podľa návodu,neviem či mám dávku znížiť,alebo úlne vysadiť,ale vzhľadom na to,že mám problémy so žalúdkom od detstva asi prestanem nadobro,škoda 40 eur.

Adrica

Kúpila som si chlorellu aj zelený jačmeň v prášku, psyllium a koloidné striebro. Tieto všetky doplnky majú priaznivo vplývať na tráviaci systém ale aj na liečbu rôznych ochorení.. Neviem však, či nevadí- užívať všetko súčasne. Jačmeň pijem hneď ráno, tiež lyžičku koloidného striebra. Chlorellu zatiaľ po malom množstve najprv jednu denne, potom dve, tri.... Zatiaľ som na šiestich. Psyllium s troškou vody vypijem a zapijem ďalším pohárom okolo desiatej a potom okolo tretej, štvrtej.. Večer potom znova jačmeň a koloidné. Má s takouto kombináciou doplnkov niekto skúsenosť? A či je to vôbec správne takto? Ďakujem :)