Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

misha

iriska, za pár dní sú Vianoce, ja ešte narýchlo napíšem list Ježíškovi:-))))..nech nám tých sánok a bôb pošle viac:-)) Aj do zásoby:-))...A hlavne s volantom:-)))))))))))) A brzdou:-)))

iriska

aj mna boli z tych tekutin brucho! chodim ako balon a stale sedim na wecku.aj v noci chodim. vypijem aj 4-5 litrov! to je rekord v mojom zivote.kedysi byvalo,ze 2 dcl. denne :(((

iriska

a to ostatne neberies????
aj to vezmi,moja!
dobre,ale ja som polamala vsetky sanky,co sme mali! okrem toho,ze prihorim co sa da,tak som aj lamac sanok! aj boby som zlamala :DDD
asi si vezmem igelitove vrece a naplnim slamou z babkinej šopy :)))
a uvidis,aku by som si (ti) urobila hanbu! ale nasmiali by sme sa poriadne!
:DDDDD

iriska

miska, posluchnem ta! idem varit caj.
a este nieco,musim ich ist rozbijat (laserom alebo ultrazvukom???nevyznam sa) alebo to robia,len ked su velke???

iriska

tak mne pozicaj,moja.ja si s nou vybavim ucty! a ty si daj to iste,co odporucam vikinke.
myslim,ze by ste mali viac ryze alebo zemiakov, a tej surovej stravy. je to prirodnejsie ako pecivo z bielej muky.
normalne chrumte mrkvu ako zajace.ake su stihle a zdrave! alebo kapustu, jablka a vsetko ostatne.alebo uduste na vode! nalozte si na tanier primeranu davku a zjedzte iba tu. potom nieco robte a ked budete hladne,tak znovu len jednu porciu a behom z domu von!!!
je lepsie takto po troske,ako sa prejest a potom to dat von.
zakricim na sneh,aby vam tam padol a budete sa chodit povinne sankovat a korculovat,dievcata. uvidite,bude lepsie!

misha

Iriska, ja by som sa Ti tam opýtala, ale "naši" boli v práci vedľa aj z môjho zlyhania obličiek!!!:-(..Ináč hento Ťa bolieť nemusí, skôr to bolí až vtedy, keď to ide von!!! A vôbec nepiješ zbytočne! Týmto tomu dopomôžeš!!! Neprestávaj s pitným režimom! Lepšie je dostať to von čím skôr!, než to v sebe "pestovať", kým to narastie!, potom sa to musí odstrániť len operačne:-( Radšej sa snaž tomu predísť!