Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

janka

Bulimia? Je to hrozna choroba ja nou trpim uz 6 rokov, vlastne zacalo to dietami. Najskor som sice schudla a dost ale potom sa na mna nalepilo omnoho viac a doterazneviem ako sa mam toch kil zbavit. Nieked ma to velmi trapi, alepsychika je silnejsia dam si jogurt, stale som hladna, k tomu pridam kolaci, stale mi nie je dost dam si.... a potom pridu vycitky. Je to sranda v zivote si idem za svojim, ale tomuto odolat nedokazem, precitala som uz toho tony, viem ako velmi to nici organizmus, spomalujje metabolizmus, organy. Ale akoby mi toto vsetko nedochadzalo, ked to na mna pride. Tuto chorobu by som nepriala ani nepriatelovi, preto dievcata, papajte tolko, na kolko mate chut, telo si len pyta to co potrebuuje a vy ho nikdy neoklamete!!! Drzim palce.

asd

vikinka, prestan saskovat, papaj normalne a nemaj vycitky, ked si das viacej. Ja sa napr. napucim, ked pridem z roboty /lebo tu skoro nic nejem/ a idem rovno spat. A pohodicka, nezajem, ci priberem alebo nie. Ved ide zima, tak treba daku "vrstvu" nie?

vikinka15

Dnes som sa prejedla ale nevyvracala:-)) ale idem cvicit najmenej 2 hodiny.Zjedla som 2 rozky potom 2celozrne croasanty 1 mastny rozok a este dobosky 2deli a este take zemiaky pecene v oleji:-(((((((((( Viem ze je to strasne vela ale krok je ze som to nevyvracala a zajtra sa uz budem ovladat aj v jedeni.

thesiamee

vikonka: nie od zajtra ale od teraz od tejto sekundy...na to spravne zajtra mozes cakat az do smrti (a to nemusi byt tak dlho)

thesiamee

vikinka: drzim palceky. kazdy si musi najst svoju vlastnu cestu ku zdraviu. verim ze ta tvoja bude co najkratsia a najrovnejsia. zalezi len na tebe...