Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

iris.

evelinecka,a u psychologicky si uz bola? lebo ak ti nepomozu doma,a ani ty si nevies, tak moze jedine takyto odbornik.
rodicia vedia, ze mas s tymto problemy? povedala si im?

ewelinka11

prosiiim vas pomozte mi...dneska som to uz nedokazala a bola som zvracat az 5 krat..ked som isal posledny krat, zvracala som aj krav...bojiim sa..chcem uz prestat..ale nieviem u koho zacat:( rodicia mi nepomozu..za kym mam ist prosiiim odpovedzte dakto...

iriska

to je zlaté,ze vlocky z papiera!!
:)))
krásny napad mas,miska. potrebujem sneh kvoli mojej kamaratke. oni moc snehu nemaju a ked ma pride pozriet,chcem jej urobit radost snehom!!
zeby sa uspokojila s tvojimy snehovymi vlockami? ja by som sa,lebo budu od teba,ale ona asi nie :(
a co s tym objednanim u psychiatricky? ako daleko si s tym?

misha

Iriska, hej, problém s jedlom:-(
A ty sa niekam chystáš, keď potrebuješ rýchlo sniežik?:) Vyrobím Ti vločky z papiera:-) A ja som dnes tiež nestíhala piť:-((

iriska

ano? dufam,ze ten problem nebol s jedlom,moja.
ja som dnes pila menej,ako vcera,lebo som behala vonku a vybavovala. zajtra idem k zubarke. stale nemame sneh :((( je to dobre,ale aj zle o tyzden ho budem surne potrebovat! :(
ako to zariadit :)))

misha

iriska, už som to vyriešila!!! Už je to ok, ale ďakujem. A betka? Neviem..možno, keď zavoláš na vikinku:-( A ako si sa mala dnes ty??

misha

iriska, problém je inde..ale napíšem treba do sms, mail sa mi teraz tvoriť nechce, prepáč:-( Som nejaká mimo:-(

iriska

z kuracieho sa nepribera! ja ho jedávam,ked chcem schudnut,mishi. to si si dobre mesko vybrala na jedenie. je zdravsie a chude. to si mala dnes :))
ja vcera!