Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

misha

Iriska, ASLO- je antistreptolyzínový titer- streptokokové nákazy...Iriska, všade, kde máš + znamená, že "tam" máš zvýšenú hodnotu toho konkrétneho..Ak chceš, prebereme to cez mail. A ani o sebe tu nič nechcem písať- také, čo by mohli iní "zneužiť", takže do mailíku...

iriska

a nemate tam jedno miesto volne???? aj ja by som sa rada nieco naucila a popracovala si konecne! ten cajik! ja lejem do seba ako maruska do studne! a nic :(
a co s tym objednanim...? pohlo sa to?
napis mi do mailu or sms nieco viac. mail je lepsi. aj mne brali krv, aj vysledky mam. nevyznas sa do nejakych skratiek? by som ti napisala v maily,ale skoro vsetko je ok,okrem ASLO a PDW - to neviem co je.mam hodnotu +

misha

Tiež ma bolí strašne hlava, som unavená, slabá:-(...a od pondelka robím o 2h viac- neplatené, pretože kolegyne majú buď dovolenku, jedna je chorá, máme veľa práce, s doktorkou nestíhame:-( Aspoň nemyslím na blbosti...ale ani na pitie:-( Teraz som si dala pred seba pol litra čajíku...Ale vieš čo je na tom všetkom pozitívne? Že teraz, keď sme tam len dve a jedna dr., že som sa všetko zaučila!!! Robím už všetko ako kolegyne, chcela som to sama...a hneď som všetko pochopila:-)

iriska

ahoooj! no tak konecne sa stretavame!
uz som si myslela,ze asi kupim notebook
:)))
ako bolo dnes?napis mi rychlo nieco,lebo umieram od zvedavosti!

iriska

mishi,uz som tu znovu neskoro? nie si tu? daj mi vediet,co mas nove.
ja som dnes trochu mimo!u nas nizky tlak a hlava na roztrhanie.prave som vypila kapucino.ak chces,napis mi mail.
pa

zuzanka122

Ahoj!Volam sa Zuzka a potrebovala by som vasu pomoc..ak by bola niektora z vas ochotna odpovedat na par otazok ohladom anorexie,ktore potom pouzijem na moju SOC,tak sa mi prosiiim ozvite...vopred vam velmi dakujem,lebo mi na ten praci vynimocne zalezi..este raz vdaka..zuzka

asd

tak co chces, ved to je pohodka.Ja som tiez dakedy riesila taketo veci, ale teraz ma to uz ani nenapadne. Mala by si sa prestat orientovat tak na seba - akoze na postavu, lebo zbytocne si vycitas a aj viac clovek potom priberie. Kasli uz na to,ako vyzeras - mam na mysli postavu. Ked sa niekomu nepacis, tak nech sa nepozera a nech sa ten niekto vyzlecie a hned by som mu nasla 100 nedostatkov, tak nech si neotvara hubu. A chlapci uz viackrat pisali, ze dievcata su take pekne a ze chcu byt este krajsie /akoze chudnut zacnu/ a tym to dokazia.