Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

nettka

Bojujem s bulimiou asi pol roka. Bola som aj za psychologickou, ktora mi vsak povedala ze to je len dievcensky rozmar.
Ibaze ja s ,,tymˇˇ naozaj neviem prestat. Mam obrovsky problem, najme ked ostanem sama doma. To nezvladnem. Poradte nejake tipy, čo robit, ked som sama.

Alternativa

Vikinka15,
co to pises, ze by si s radostou brala? Poruchu prijmu potravy /PPP/? Moja zlata, ved Ty ju uz evidentne mas. Potrebujes odbornu pomoc. Ale rozhodnutie je na Tebe. Len si povazujem za potrebne Ta upozornit, ze na PPP sa v tom akoze lepsom pripade vazne a dlhodobo poskodzuje zdravie. A ak sa PPP nelieci, konci aj tragicky.
Ahoj Iriska a Mishka,
dnes ste si fajn poklabosili, hoci nie vzdy som sa "chytila" :o). Ta sankovacka na mercedesi - fajn, mile.

iriska

do zasoby!!
a mate tam u vas aj velke kopce? nie ze sa budeme spustat zo zasnezeneho auta pred panelakom :DDDD
moja kamaratka zije na takej rovine,ze ked nasnezi,tak zapoja sanky za auto a vozia sa po meste po cestach :DDDD
chcela by som to vidiet!! musi to byt zlate,ked sa takto "sankujes" a obiehas na cestach inych podobne sa sankujucich!