Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

mama42

evelinka nic nie je dôlezitejsie ako zdravie ani maturita a je velmi dolezite ze chces ist za lekarom tak len chod a nevahaj maturita pocka aj do septembra v najhorsom pripade

mama42

evelinka ano rodicia si to nechcu pripustit ze by ich dieta fakt mohlo byt takto choré..ty mas anorexiu?? resp bulimiu?? ked nevies za akym lekarom ist povedz to svojej obvodnej lekarke ona ti urcite poradi

ewelinka11

mila iriska.ano doma o tom velmi dobre vedia, ze to robim, snazila som sa im to aj povedat, ale velmi nechapali o co ide aj ked som im o tom predlozila literaturu...podla mna si to skor nechcu priznat a ignoruju to.ja viem ze psycholog riesi take problemi, ale kde ho mam navstivit, akomam vediet za ktorym a kde ist. a navyse sa velmi bojiiim.nechcem chybat zo skoly, lebo ma caka maturita:(

neviem

Máte zdravotné problémy? Skúšali ste uz svetelnú terapiu BIOPTRON? Poradím Vám. Napíšte na kryon01@centrum.sk, poprípade mi nechajte svoj kontakt. Spojím sa s Vami.

iris.

betka, to je zle, ze zvracia krv! preto musi okamzite prestat. a ziadne prehanadla, dievcata!!! znicite sa este viac§ betka, ty nad prehanadlami ani nepremyslaj, bud rada, ze ich neuzivas. kiara, tak to musis hned riesit.miska by ti povedala, ako dopadla...v nemocnici, skoro s nefunkcnou oblickou. priserne nicia vnutornosti a odvodnuju, takze oblicky v haji,kiara, ak neprastanes. miska zvladla, zvladnes aj ty, len treba okamzite zacat a neodkladat to na zajtra. 6x, tak to je uz sila! este ta neviezli na pohotovost? moja, treba zacat konat. robis v tom uz nieco? uz si o tom niekomu povedala? ako dlho ti to takto pekne ide? babika,je najvyssi cas,aby si sa pohla po krociku von z tej zavislosti.
betka,ty sa naozaj drziiis! krasne.vycitky maju mozno este silny hlas, ale ked ich budes ignorovat a niecim sa zamestnavat,a nezivit ten hlas svojou pozornostou, tak zoslabne, az ho uz nebude pocut! dobre sa rozhoduje. a po 18 hod. ak si das nieco lahke (neviem preco stale omielam tu zeleninu-uz ma za to niekto sfukne) tak to nie je taky problem...jedine ten v hlavke moze byt, ale skutocny urcite nie.
drzkajte sa,babenky a premyslajte, co robit,kiara,lebo treba zacat!

kiara88

ahojte,beriem Fenolax denne 6ks niekedy aj viac a vacsinou kazdy den sa prejem....to sa neda tak dalej,kto mi poradi?

betka20

iriska to moze aj krv vraciat? ja sa uz drzim treti den dnes som mala rizokovy den ale zvldle som to.Mala som dnes vyprazany syr a zemiaky a iba trocha tak mi bolo s toho tak zle ze som chcela vraciat ale podarilo sa mi to a pred dverami som sa otocila :-))