Samoopalovacie mlieko

kacicka

cawte vsetci...ja používam samoopalovaci krem NIVEA...a dost si ho pochvalujem...smrdí sice ako vsetky ostatne ale vonavka to prekryje...rozmýslam ze neskor tak pred letom zajdem aj do solarka aby som pri vode neposobila ako biela velryba na suchu ale zatial mi staci aj krem...predtým som mala johnson holiday skin ale ten nejako nezabral a nevizerala som tak pekne opalena...teraz vyzeram konecne tak ako by som chcela...mozem nosit konecne kratke tricka a sukne...júúj...odporúcam NIVEU...cawte

valeri

mirien ja mam rovnaky problem a co je najhorsie ked sa osprchujem tak sa mi krem nezmyje rovnomerne a potom mam flaky. a sprchujem sa az na druhy den ale aj tak sa mi krem zmyje.

mirien

Kto sa tu pytal na ten garnier?? myslite ten co opaluje postupne?? tak to je riadna kravina pretoze ked sa idete vecer osprchovat tak sa to zmyje a mozete sa natierat kolko chcete aj tak to nechiti aspon mna nieee ale ja mam asi nejaku divnu pokozku pretoze na mna nechyta ani samoopalovacie mlieko kt. ma opalit do 6 hodin..neviete preco?????

katarinazilina

ahojte, ja som dnes rano vyskusala novinku od Oriflame, samoopalovacie spevnujuce mlieko. samoopaluje postupne, nesmrdka az tak ako bezne samoopalovacie a chyta celkom pekne - bez flakov. je dost huste ale dobre sa roztiera. este je aj spevnujuce, takze okrem samoopalenia bude pokozka aj pevnejsia a pruznejsia. opalenie je prirodzenejsie, lebo sa robi postupne, za cca 3-5 dni, podla typu pokozky a potom sa uz len udrziava. naozaj som spokojna. a cena je tam tiez vyhodna len 199 v katalogu 5.
co sa tyka flakov, ja som to predtym robila tak ze som si samoopalovacie mlieko primiesavala do normalneho teloveho a tak som sa natierala a flaky som nemala nikdy. dolezite je po natreti sa hned neobliekat ale ostat chvilu "pobehovat" naha. nesadat, nelihat, proste robit nieco po stojacky holata.
keby cosi my.oriflame.sk

milly

chcela by som sa spytat , ci mi naozaj moze solarko ublizit ked mam 16 , ale som tmavsi typ, hnede oci , vlasi , a opaluje ma hned do hneda , a na slnku mozem byt aj dlhsie bez ochrany

angeles

kazde samoopalovacie mlieko obsahuje ciastocku ktora ak splni svoju ulohu ma divnu no nie priamo peknu vonu...aj ja to tak robim natriem sa vecer a rano sa osprchujem alebo sa natriem rano a poobede sa osprchujem ked niekde idem...samoopalovacie mlieka chytaju zhruba do 3 hodin.

petuskaaa

ja pouivam niveu, je dobra, pokial to dobre rozotriem nerobi flaky, no velmi mi to mlieko smrdi,tak sa natieram poobede ked uz nikam nejdem a vecer sa umyjem.chcem sa spytat na loreal nutribronze aku ma vonu a ci je dobre a najma na ten garnier rozziarujuce mlieko, tak to tiez tak smrdi alebo nie? dakujeem:)

mucinko10

ahojte,
ja som si kupila taku striekaciu pistol, je to podobne ako v salonoch, takze uplne super... a nemusim vyhodit zbytocne vela penazi.. dokupujem si len tie naplne...
objednala som si to z jednej stranky na ktorej boli take vecicky co neni dostat na slovensku...
takze skuste pozriet www.freewebs.com