Samoopalovacie mlieko

DAGMARA1010

Ahojte , viete mi niekto poradit cim by islo efektivne odstranit samoopalovacie mlieko z ruk??? ja som sa natrela tonizacnym kremom a som o tom nevedela a rano ruky jak cernoch a flakate .... uz to mam tri dni take a len drhnem drhnem a strasne pomaly to zlieza... som ako cigan... neviete mi niekto poradit nejaky trik ,prostriedok hoci co co by mohlo pomoct??? velmi pekne dakujem

sun08

emily24...ten xen tan sa nanasa rukavicami?nasla som daky balicek,kde su sucastou rukavice a obrusok,alebo nieico take...prosim ta,nemozes hodit nejaky link na konkretne kt.pouzivas?:)
to co som nasla je xen tan dark lotion 236ml

emily24

Pripajam sa, ze s drogerkovym bordelom dosiahnete tak pekny odtien zltej koze, jediny, ktory sa ako tak priblizoval bol Dove pre vsetky typy koze. Ja som velmi spokojna s Xen - Tan, na prvy krat krasny odtien koze, nemusim si robit ani peeling, ziadne flaky, ziadna extremna tmava farba, ziaden umasteny pocit, lebo sa ihned vstrebe a co je dolezite velmi prijemna vanilkova vona.
Potom je este dobre aj ST. Tropez a Lancome.
Inak nie je pravda, ze DHA, ktore obsaju takmer vsetky samoopalovaky nie je skodlive, 24h po naneseni samoopalovaku sa neodporuca opalovanie na slnku, lebo sa prudko zvysuju volne radikaly prave vdaka DHA.

rkk

No ja som uz vyskusala hodne samoopalovakov a mozem potvrdit ze nivea garnier a loreal a podobne sracky co kupite v lekarni su hrozne, oranzova farba, flaky, a ked to zlieza tak vyzeram jak keby som mala lepru. Najlepsi je samoopalovaci krem FAKE BAKE, zozeniete ho na strankach, je aj studiu v BA kde sa da kupit. Je sice drahy v porovnani s tymito drogerkovymi ale zarucujem vam ze iny uz nebudete chciet. krasna hneda farba ako od slniecka, vobec nesmrdi ako vsetky ostatne a nezanechava absolutne flaky aj ked si ho zle porozotierate

samantha245

v spreji je lepsi samoopalovaci pripravok. ked si urobis kvalitny peeling tak sa ti flaky robit nebudu. nanasam najpr kazdy den po dobu 3 dni a potom kazdy druhy-treti den.

Bianka1

lili556 pises ze pouzivas garnier :) aj ja ho pouzivam,a zda sa mi tiez najlepsi zo vsetkyx co som uz vyskusala,a le aj tak sa mi robia nepekne flaky ... ako casto si ho nanasas? kazdy den ?